Podpórka do wędki podlodowej Jaxon

OCENA:
4.7/5 (ocen: 11)
 
Podpórka firmy Jaxon przeznaczona dla wędkarzy podlodowych. Niewielka podpórka o długości 17cm jest urządzeniem bardzo potrzebnym w trudnych warunkach. Wędkarze podlodowi często nie szanują swoje sprzętu odkładając go na taflę lodową kołowrotki przymarzają do lodu a przelotki skutecznie uniemożliwiają nam hol ryby. Przy użyciu podpórki jesteśmy pewni, że sprzęt jest położony w dobrym miejscu nie musimy podnosić zimnego sprzętu i tak już...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 19,03 zł

Model długość [cm] Dostępność Wysyłka Najniższa cena (30 dni) Cena ℹ️
WJ-UI025 17
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
24h
22,39 zł 19,03 zł
Dodać Odejmować

Podpórka firmy Jaxon przeznaczona dla wędkarzy podlodowych. Niewielka podpórka o długości 17cm jest urządzeniem bardzo potrzebnym w trudnych warunkach. Wędkarze podlodowi często nie szanują swoje sprzętu odkładając go na taflę lodową kołowrotki przymarzają do lodu a przelotki skutecznie uniemożliwiają nam hol ryby. Przy użyciu podpórki jesteśmy pewni, że sprzęt jest położony w dobrym miejscu nie musimy podnosić zimnego sprzętu i tak już zmarzniętymi rękoma.

Podpórka ułatwia nam również obserwację kiwoka i możemy zacinać bezpośrednio z podpórki. Oczekując na branie wyrośniętego leszcza czy dłużej płoci lepiej umieścić wędkę na niewielkiej podpórce żeby być pewnym, że hamulec kołowrotka zadziała płynnie.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Akcesoria podlodowe

Podobne produkty: 

Akcesoria podlodowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo podlodowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: