Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Odstraszacz ROLL-ON Mugga

OCENA:
4.0/5 (ocen: 7)
 
MUGGA ROLL-ON na komary, kleszcze, meszki i inne groźne insekty (skutecznie działa na komary tropikalne. Mugga jest jednym z najskuteczniejszych środków na świecie przeznaczonym do ochrony ciała przed ukąszeniami większości owadów. Wyprodukowany we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii w Belgii. Znany w Europie jako MYGGA, zdobył uznanie jako niezawodny środek w swojej kategorii. Produkt posiada wiele europejskich nagród za...

czytaj więcej »

Model wersja pojemność przeznaczenie Dostępność Cena
111111120 20% deet 50ml na komary, kleszcze, meszki i inne groźne insekty
brakbrak
---
111111122 50% deet 50ml na komary, kleszcze, meszki i inne groźne insekty50ml
brakbrak
---

MUGGA ROLL-ON na komary, kleszcze, meszki i inne groźne insekty (skutecznie działa na komary tropikalne. Mugga jest jednym z najskuteczniejszych środków na świecie przeznaczonym do ochrony ciała przed ukąszeniami większości owadów. Wyprodukowany we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii w Belgii. Znany w Europie jako MYGGA, zdobył uznanie jako niezawodny środek w swojej kategorii. Produkt posiada wiele europejskich nagród za skuteczność działania oraz referencje wielu podróżników w kraju jak i za granicą przebywających w trudnych strefach tropikalnych gdzie muszą chronić się min. przed komarami, moskitami roznoszącymi śmiertelną  malarię, dengę i żółtą febrę, żołnierzy przebywających na misjach, wędkarzy, myśliwych, ogrodników itp.

Skład:
MUGGA Roll-On ( kulka) ml zawiera 20% lub 50% substancji czynnej - dwuetylotoluamid ( DEET (diethyl toluamide lub N,N-diethyl-meta-toluamide), który blokuje receptory węchu komara. ) i 0,9 % frakcji olejków roślinnych o specjalnie dobranym składzie.
ATEST PZH NR HŻ/03360/96

Producent: 

Mugga

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: