Gruntomierz Profi Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Gruntomierz Profi firmy Jaxon. Wyposażenie każdego dobrego spławikowca. Wielu wędkarzy podchodzi do sytuacji nad wodą w mało profesjonalny sposób. Typowa sytuacja: ustawię taki grunt i będzie dobrze jakie jest niemiłe zaskoczenie po kilku godzinach jak kolega obok kończy dzień z pełną siatką a my z kilkoma rybkami. W każdym łowisku powinniśmy wykorzystać gruntomierz nawet jeśli zdaje się nam, że dno jest proste jak stół bez żadnych...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 8 wariantach

Cena od: 6,89 zł

Wybierz model
Model masa [g] Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
CK-AB05 5
wysyłka w ciągu 24h8 szt.
24h
6,89 zł
Dodać Odejmować
CK-AB10 10
wysyłka w ciągu 24h11 szt.
24h
6,89 zł
Dodać Odejmować
CK-AB15 15
wysyłka w ciągu 24h4 szt.
24h
7,49 zł
Dodać Odejmować
CK-AB20 20
wysyłka w ciągu 24h6 szt.
24h
7,49 zł
Dodać Odejmować
CK-AB30 30
wysyłka w ciągu 24h7 szt.
24h
9,29 zł
Dodać Odejmować
CK-AB40 40 brak
brak
---
CK-AB50 50 brak
brak
---
CK-AB60 60 brak
brak
---

Gruntomierz Profi firmy Jaxon. Wyposażenie każdego dobrego spławikowca. Wielu wędkarzy podchodzi do sytuacji nad wodą w mało profesjonalny sposób. Typowa sytuacja: ustawię taki grunt i będzie dobrze jakie jest niemiłe zaskoczenie po kilku godzinach jak kolega obok kończy dzień z pełną siatką a my z kilkoma rybkami. W każdym łowisku powinniśmy wykorzystać gruntomierz nawet jeśli zdaje się nam, że dno jest proste jak stół bez żadnych zagłębień.

Krótkie gruntowanie pozwoli nam znaleźć dołek i umieścić w nim zanętę. Gruntomierz pomoże nam również sprawdzić jakie podłoże znajduje się w naszym łowisku muliste czy twarde. W przypadku jezior czy stawów zanęta zawsze będzie leżała gdzieś obok ale na rzekach bez odpowiedniego wygruntowania możemy cały dzień stracić na łowienie w miejscu niezanęconym ponieważ nasze kule stoczą się do dołka oddalonego nawet o kilka metrów.

Producent: 

Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: