Polityka prywatności

 

Poniższa Polityka Prywatności ujmuje noty o prawach autorskich, zastrzeżenia prawne, a także kwestię danych osobowych.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest: Marinet Sp. z o. o., ul. Łużycka 1/3, 81-537 Gdynia, adres e-mail: kontakt@wedkarski.com, nr tel. (58) 660 46 15, NIP: 5862288450

Skąd mamy Twoje dane?
Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas rejestracji, składania zamówienia, zapisu do newslettera lub z innego formularza, w którym nam je przesłałeś (np. kontakt). Podanie tych informacji było dobrowolne i potrzebne do realizacji konkretnych usług serwisu.

Jaki jest cel przetwarzania Twoich danych osobowych?
Celem przetwarzania Twoich danych jest realizowanie usług w ramach naszego serwisu (m.in. sprzedaż towarów i realizacja zamówienia, obsługa klienta). Nie przekazujemy Twoich danych innym podmiotom, chyba że są to podmioty związane z realizacją naszych usług (np. system płatności, firma kurierska) lub organom publicznym w wypadku popełnienia przestępstwa. Korzystamy również z usług statystycznych (np. Google Analytics). Dochowujemy wszelkich starań, żeby Twoje dane były bezpieczne i nie udostępniamy ich żadnym innym podmiotom niezwiązanym z funkcjonalnością serwisu.

Jakie masz uprawnienia związane z Twoimi danymi?
Posiadasz m.in. prawo dostępu do swoich danych, jak również prawo do ich edycji lub usunięcia oraz cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować, a odpowiemy na Twoje pytania w tym zakresie. Nie będziemy przetwarzać Twoich danych jeżeli sobie tego nie życzysz.

Odpowiedzialność

Sklep wedkarski.com nie bierze odpowiedzialności za komentarze użytkowników. Odpowiedzialność w takim przypadku leży po stronie autorów.

 

Prawa autorskie

Treści stworzone przez pracowników sklepu wedkarski.com lub przez źródła ze sklepem współpracujące nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW. Są one chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

 

IP oraz cookies

Z powodów związanych z prowadzeniem działalności sklepu wedkarski.com pobierane są informację o adresie IP  użytkujących go osób. Sklep korzysta również z plików cookies zapisywanych na komputerze użytkownika w celach prowadzenia statystyk odwiedzin strony.

 

Newsletter

Sklep wedkarski.com zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości e-mail osobom, które wyraziły na to zgodę przy rejestracji. Pod tym określeniem rozumiane są informacje o nowościach w sklepie. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją zgodę na otrzymywanie newslettera.