Internetowy sklep wędkarski

 

Dlaczego Internet? Dlaczego wędkarstwo? 

 

Postanowiliśmy założyć internetowy sklep wędkarski, ponieważ wielokrotnie jako wędkarze trafialiśmy do stacjonarnych sklepów wędkarskich, które niestety posiadały ograniczony asortyment. W Internecie nie ma ograniczenia pod postacią półek sklepowych, nasze półki to podstrony naszego sklepu internetowego, wędkarzu wyobraź sobie, że jest to jak magazyn, w którym jest nieskończenie wiele miejsca na tani sprzęt wędkarski, gdzie nic nas nie ogranicza przed tym, abyś mógł w jednym miejscu znaleźć wszystko to, czego potrzebujesz.  

 

zalety sklepu wędkarskiego

 

Szybki i łatwy dostęp

 

Co z tego, że nie mieścimy się w Twoim miejscu zamieszkania, skoro jesteśmy w stanie spakować Twój sprzęt wędkarski i wysłać go tanią przesyłką kurierską, dzięki czemu już następnego dnia, możesz się nim cieszyć na łowisku. Tysiące zadowolonych klientów, kilka lat doświadczeń w internecie i wiele nieprzespanych nocy na łowiskach to nasze atuty, które potwierdzają nasz profesjonalizm.

 

kontakt

 

Niskie ceny, kupuj taniej

 

Pamiętaj, że my nie musimy zarobić na lokal w atrakcyjnym miejscu, dzięki czemu oferujemy markowy sprzęt wędkarski tanio, nie musisz do nas dojechać, a wszystkie dyspozycje możesz nam przekazać z domu, siedząc wygodnie przed komputerem, lub z łowiska serfując po naszym sklepie na swoim telefonie komórkowym. 

 

Zobaczyłeś u kolegi fajną wędkę?

 

Wejdź od razu na nasz sklep i sprawdź, jak tanio możemy taki sprzęt wędkarski dostarczyć Tobie już następnego dnia. Pamiętaj, że kupując u nas automatycznie korzystasz z  atrakcyjnego programu rabatowego, dzięki któremu z każdym kolejnym zamówieniem powiększasz swój stały rabat! Do tego możesz liczyć na tanią przesyłkę.

 

Newsletter, nowości, promocje

 

Chcesz być informowany o nowościach w naszym sklepie? A może chcesz regularnie otrzymywać specjalnie dla Ciebie przygotowane oferty promocyjne? Każdego roku przygotowujemy kilka tysięcy promocyjnych produktów tylko dla Ciebie. Zapisz się do naszego newslettera wędkarskiego i śledź jego kolejne wydania, dzięki czemu zdobędziesz szukany przez Ciebie sprzęt dużo taniej. 

 

newsletter

 

Oferty specjalne dla stałych klientów 

 

Regularnie rozsyłany newsletter wędkarski to także źródło informacji o nowościach najpopularniejszych producentów sprzętu wędkarskiego.Także dla stałych czytelników mamy dodatkowe, lepsze oferty, kody rabatowe i inne niespodzianki, możesz z nich skorzystać tylko wtedy, gdy jesteś aktywnym czytelnikiem newslettera.