Pomocnik Wędkarza

Reprezentujesz koło/klub wędkarski, lub po prostu organizujesz zawody wędkarskie? Pomożemy Ci!!! Karta

Dla wszystkich, którzy promują wędkarstwo w naszym kraju mamy specjalną propozycję.

Wedkarski.com funduje nagrody dla zwycięzców i uczestników zawodów wędkarskich.

 

Jak duża jest pula nagród?


200 kuponów o wartości 25 zł każdy.

 

Kto może otrzymać kupon?


Kupony przeznaczone są dla zwycięzców i uczestników zawodów bądź konkursów wędkarskich. Prosimy organizatorów o wysłanie maila, z krótkim opisem imprezy. Na tej podstawie przydzielana jest odpowiednia ilośc kuponów. Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi. Dodatkowo wymagamy od organizatorów przesłania paru zdjęć z imprezy oraz nazwisk osób, które otrzymały kupony. Dopiero w tym momencie kupony są aktywowane.

 

Ile kuponów możesz otrzymać?


Wszystko zależy od skali i zasięgu imprezy wędkarskiej. Im większa impreza tym więcej kuponów dostaną organizatorzy do zagospodarowania.

 

Jak działa kupon?


Każda osoba obdarowana kuponem musi zarejestrować się na naszej stronie wedkarski.com. Rejestracja nie wiąże się z żadnymi opłatami, umożliwia natomiast korzystanie z szerego korzyści (zbieranie punktów, które można następnie zamieniać na nagrody, informacje o promocjach i nowościach, udział w konkursach itp.). Kupon można wykorzystać jednorazowo, wybierając produkty tańsze niż 25 zł (w tym przypadku jednak różnica nie będzie zwracana osobie zamawiającej) lub droższe (w tym przypadku osoba korzystająca z kuponu będzie musiala dopłacić różnicę między zamówionymi towarami, a wartością kuponu). Należy także pamiętać o kosztach wysyłki, które także wliczają się do kosztów zamówienia.

 

Organizatorzy powinni spełnić następujace kryteria, aby osoby obdarowane kuponami mogły z nich skorzystać:

1) poinformować osoby, które otrzymały kupony o tym, że kupony są aktywowane po 1 tygodniu.

2) przesłać na adres info@wedkarski.com zdjęcia z imprezy wędkarskiej oraz nazwiska osób, które otrzymały kupony.Zachęcamy do współpracy!

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2