Pomocnik Wędkarza

Echosonda Smart Sonar PRO+ Deeper

OCENA:
4.5/5 (ocen: 184)
 
Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 1 069,00 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Model wersja Dostępność Cena
DEEPER-PROPLUS PRO+
wysyłka w ciągu 24h3 szt.
1 069,00 zł
Dodać Odejmować

Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty – wszystko po to, aby dostarczyć jak najlepszej możliwej jakości dane sondy w jednym, kompaktowym urządzeniu.

Mapowanie w trybie Nadbrzeżnym GPS pozwala Deeper Smart sonar PRO+ mapować z brzegu lub będąc na wodzie. Ta zaawansowana technologia batymetryczna pozwala gromadzić i przetwarzać dane konturu dna podczas łowienia z doku, mostu, brzegu, kajaku,pontonu, łodzi lub nawet podczas brodzenia w strumieniu - wszystko w odległości do 100 m z Deeper Smart Sonar PRO+. Ta przełomowa technologia pozwala użytkownikom na uzyskanie pełnej wiedzy o całym konturze dna w akwenie podczas każdych warunkach łowienia.

Deeper Smart Sonar PRO+ to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania. Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.

Funkcje sondy:
Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Dwie częstotliwości (290 kHz/90 kHz)
Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie
Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja
6 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii
Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin
Funkcje aplikacji:
Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline
Nieograniczony dostęp do całej historii danych
Tryb Wędkarstwa Podlodowego (Ice Fishing Mode)
Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb
Kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych
Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie)

Bezprzewodowe Połączenie Wi-Fi
Deeper Smart Sonar PRO+ wysyła dane zebrane przez echosondę do urządzenia użytkownika za pomocą bezprzewodowego połączenia Wi-Fi. Nie potrzeba żadnego sygnału komórkowego ani transmisji danych. Zasięg połączenia Wi-Fi wynosi do 100 metrów na odległość i do 80 m na głębokość.

Kompatybilność aplikacji
Aplikacja Deeper App jest kompatybilna z ponad 9800 urządzeniami iOS i Android. Działa w trybie online i offline oraz oferuje funkcje takie jak kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, mapy w trybie offline, prognoza pogody, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych itd. Aplikacja Deeper App dostępna jest w wielu wersjach językowych (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Inteligentne wędkowanie
Echosondę Deeper Smart Sonar PRO+ można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody, skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfonu lub tabletu. Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku i łodzi, w kajaku lub pontonie wędkarskim. Świetnie sprawdza się także podczas łowienia w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku.

Tryb Nadbrzeżny GPS
Deeper Smart Sonar PRO+ zawiera bardzo dokładny wbudowany odbiornik GPS, który umożliwia urządzeniu zanotować miejsca łowienia poprzez tworzenie map batymetrycznych, mapy zarysu dna, podczas łowienia z brzegu lub na wodzie. Wszystkie mapy mogą być zachowane i dostępne w każdej chwili, aby polepszyć wyniki łowienia. Dzięki temu użytkownicy mogą zbadać zarys dna całej lokalizacji łowienia i określić najlepsze miejsce dla optymalnego brania ryb.
Deeper Smart Sonar PRO+ również pozwala tworzyć batymetryczne mapy ulubionych miejsc do wędkowania w trybie Boat Mode. Gdy echosonda działa w trybie Boat Mode, aplikacja Deeper App łączy dane dotyczące akwenu z danymi GPS smartfonu i na bieżąco tworzy batymetryczne mapy wyświetlane bezpośrednio na ekranie smartfonu. Wszystkie mapy można zachować i otworzyć w dowolnym momencie.


Wędkarstwo Podlodowe
Deeper Smart Sonar PRO+ to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego, pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb widoku amplitudy umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja podzielonego widoku wyświetla oba tryby (Regularny oraz Ice Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoom pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.

Zawartość zestawu
Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+, kabel USB, przenośne etui z neoprenu, 2 zaczepy mocujące, skrócona instrukcja obsługi, podręcznik użytkownika, podręcznik z przepisami.

Kompatybilne akcesoria:
Wszechstronne, elastyczne ramię do dowolnego typu łodzi; uchwyt do smartfonu mocowany przy wędce; pomarańczowa, półprzezroczysta osłona ułatwiająca zlokalizowanie sondy nocą.

Gwarancja:
Wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, objęte dwuletnią gwarancją ograniczoną.

Specyfikacja:
Rozmiar:     65 mm diameter      
Waga:    100 g      
Budowa:    ABS      
Kompatybilność:    iOS od wersji 8.0 i Android od wersji 4.0 w górę      
Typ Sonaru:    Podwójna wiązka      
Częstotliwość (kąt stożka):    290 kHz (15°)/90 kHz (55°)      
Głębokość Max/Min:    80 m / 0.5 m      
Częstotliwość odświeżania:    Up to 15 scans/s      
Temperatura:        Czujnik temperatury wody      
Pozycjonowanie:    L1 48 kanałów GPS odbiornik, wysoka 3m@50% dokładność      
Jednostka temperatury:    Celsjusz/Fahrenheit      
Temperatura działania:        -20°C do 40°C/-4°F do 104°F      
Zasilanie:    Micro USB B type, 5V DC, 450mA max      
Akumulator wewnętrzny:    Litowo-polimerowy, 3.7V Rechargeable, 850mAh      
Rekomendowany zasilacz (niedołączony w zestawie):    Kompatybilny z 110V/240V. Micro USB      
Połączenie:    Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi      
Zasięg Wi-Fi:    Do 100 m. Zależy od system operacyjnego i modelu smartfonu      
Kolor:        Czarny     

Poznaj, co można zrobić z Deeper Smart PRO+, zobacz filmy szkoleniowe tutaj: https://www.youtube.com/buydeeper
Twoje najszybsze źródło o naszych nowościach: https://www.facebook.com/BuyDeeper
Otrzymuj najświeższe informacje o produkcie i technologiach: https://buydeeper.com


Producent: 

Deeper

Kategoria: 

Echosondy

Podobne produkty: 

Echosondy Deeper

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: