Pomocnik Wędkarza

Deeper Smart Sonar PRO+ z torbą i etui na telefon Deeper

OCENA:
4.3/5 (ocen: 19)
 
Deeper Smart Sonar PRO+ z wodoodporną torbą oraz etui na telefon. Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 999,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka GRATIS!

Model wersja Dostępność Cena
DEEPER-PRO+BAG PRO + z torbą i etui
wysyłka w 48h
999,99 zł
Dodać Odejmować

Deeper Smart Sonar PRO+ z wodoodporną torbą oraz etui na telefon.

Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m. Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych. Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty – wszystko po to, aby dostarczyć jak najlepszej możliwej jakości dane sondy w jednym, kompaktowym urządzeniu.

Mapowanie w trybie Nadbrzeżnym GPS pozwala Deeper Smart sonar PRO+ mapować z brzegu lub będąc na wodzie. Ta zaawansowana technologia batymetryczna pozwala gromadzić i przetwarzać dane konturu dna podczas łowienia z doku, mostu, brzegu, kajaku,pontonu, łodzi lub nawet podczas brodzenia w strumieniu - wszystko w odległości do 100 m z Deeper Smart Sonar PRO+. Ta przełomowa technologia pozwala użytkownikom na uzyskanie pełnej wiedzy o całym konturze dna w akwenie podczas każdych warunkach łowienia.

Deeper Smart Sonar PRO+ to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania. Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.

Funkcje sondy:
-Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi,
-Dwie częstotliwości (290 kHz/90 kHz),
-Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie,
-Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja,
-6 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii,
-Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin.

Funkcje aplikacji:
-Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline,
-Nieograniczony dostęp do całej historii danych,
-Tryb Wędkarstwa Podlodowego (Ice Fishing Mode),
-Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb,
-Kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych,
-Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie).

Bezprzewodowe Połączenie Wi-Fi;
Deeper Smart Sonar PRO+ wysyła dane zebrane przez echosondę do urządzenia użytkownika za pomocą bezprzewodowego połączenia Wi-Fi. Nie potrzeba żadnego sygnału komórkowego ani transmisji danych. Zasięg połączenia Wi-Fi wynosi do 100 metrów na odległość i do 80 m na głębokość.

Kompatybilność aplikacji;
Aplikacja Deeper App jest kompatybilna z ponad 9800 urządzeniami iOS i Android. Działa w trybie online i offline oraz oferuje funkcje takie jak kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, mapy w trybie offline, prognoza pogody, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych itd. Aplikacja Deeper App dostępna jest w wielu wersjach językowych (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Inteligentne wędkowanie;
Echosondę Deeper Smart Sonar PRO+ można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody, skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfonu lub tabletu. Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku i łodzi, w kajaku lub pontonie wędkarskim. Świetnie sprawdza się także podczas łowienia w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku.

Tryb Nadbrzeżny GPS;
Deeper Smart Sonar PRO+ zawiera bardzo dokładny wbudowany odbiornik GPS, który umożliwia urządzeniu zanotować miejsca łowienia poprzez tworzenie map batymetrycznych, mapy zarysu dna, podczas łowienia z brzegu lub na wodzie. Wszystkie mapy mogą być zachowane i dostępne w każdej chwili, aby polepszyć wyniki łowienia. Dzięki temu użytkownicy mogą zbadać zarys dna całej lokalizacji łowienia i określić najlepsze miejsce dla optymalnego brania ryb.
Deeper Smart Sonar PRO+ również pozwala tworzyć batymetryczne mapy ulubionych miejsc do wędkowania w trybie Boat Mode. Gdy echosonda działa w trybie Boat Mode, aplikacja Deeper App łączy dane dotyczące akwenu z danymi GPS smartfonu i na bieżąco tworzy batymetryczne mapy wyświetlane bezpośrednio na ekranie smartfonu. Wszystkie mapy można zachować i otworzyć w dowolnym momencie.


Wędkarstwo Podlodowe;
Deeper Smart Sonar PRO+ to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego, pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb widoku amplitudy umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja podzielonego widoku wyświetla oba tryby (Regularny oraz Ice Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoom pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.

Zawartość zestawu;
Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+, kabel USB, przenośne etui z neoprenu, 10L torba, etui na telefon, 2 zaczepy mocujące, skrócona instrukcja obsługi, podręcznik użytkownika, podręcznik z przepisami.

Kompatybilne akcesoria:
Wszechstronne, elastyczne ramię do dowolnego typu łodzi; uchwyt do smartfonu mocowany przy wędce; pomarańczowa, półprzezroczysta osłona ułatwiająca zlokalizowanie sondy nocą.

Gwarancja:
Wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, objęte dwuletnią gwarancją ograniczoną.

Specyfikacja:
Rozmiar: 65 mm średnicy,
Waga: 100 g,
Budowa: ABS,
Kompatybilność: iOS od wersji 8.0 i Android od wersji 4.0 w górę,
Typ Sonaru: Podwójna wiązka,
Częstotliwość (kąt stożka): 290 kHz (15°)/90 kHz (55°),
Głębokość Max/Min: 80 m / 0.5 m,
Częstotliwość odświeżania: Do 15 scans/s,
Temperatura: Czujnik temperatury wody,
Pozycjonowanie: L1 48 kanałów GPS odbiornik, wysoka 3m@50% dokładność,
Jednostka temperatury: Celsjusz/Fahrenheit,
Temperatura działania: -20°C do 40°C/-4°F do 104°F,
Zasilanie: Micro USB B type, 5V DC, 450mA max,
Akumulator wewnętrzny: Litowo-polimerowy, 3.7V Rechargeable, 850mAh,
Rekomendowany zasilacz (niedołączony w zestawie): Kompatybilny z 110V/240V. Micro USB,
Połączenie: Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi,
Zasięg Wi-Fi: Do 100 m. Zależy od system operacyjnego i modelu smartfonu,
Kolor: Czarny.

Specyfikacja Torby:
• Pojemność 10 L,
• 100% wodoodporna. Można chronić urządzenia elektroniczne, aparaty fotograficzne, telefony, powerbanki itp. Ponadto torba pozwoli zabezpieczyć przedmioty od kurzu i piasku,
• Wszystkie łączenia są bezpiecznie sklejone, bez obawy o przeciek wody. Torba wykonana jest z grubego materiału PCV, odpornego na zarysowania,
• Idealna do wypraw wędkarskich, biwakowania, wiosłowania, a nawet pływania. Nadaje się na wszelkie aktywności na świeżym powietrzu, na wodzie lub w deszczowy dzień,
• Torba może być zamknięta, wypełniona dodatkowym powietrzem wewnątrz i może unosić się na powierzchni,
• W zestawie długie, regulowane paski naramienne, pierścienie D są wykonane z mocnego materiału POM.

Specyfikacja etui na telefon:
• Wodoodporny futerał chroniący smartfon,
• Łatwy do uszczelnienia za pomocą dwóch zamków,
• Może być używany podczas deszczu; nawet włożony do wody ochroni telefon,
• Z paskiem do noszenia na szyi lub ramieniu.

Poznaj, co można zrobić z Deeper Smart PRO+, zobacz filmy szkoleniowe tutaj: https://www.youtube.com/buydeeper
Twoje najszybsze źródło o naszych nowościach: https://www.facebook.com/BuyDeeper
Otrzymuj najświeższe informacje o produkcie i technologiach: https://buydeeper.com


Producent: 

Deeper

Kategoria: 

Echosondy

Podobne produkty: 

Echosondy Deeper

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: