Ten produkt nie jest już dostępny

Echosonda Striker Vivid 7CV Z GT20 Garmin

OCENA:
4.6/5 (ocen: 7)
 
Echosonda Striker Vivid 7CV Z GT20 to system który pozwoli zobaczyć ryby i struktury w najdrobniejszych szczegółach, wybrać kolor wyświetlacza, lokalizację i sonar. WYRAŹNY I KOLOROWY OBRAZ ECHOSONDY Aż 7 nowych palet kolorystycznych Vivid pozwala obserwować ryby i obiekty pod wodą z maksymalnym kontrastem i przejrzystością na 7-calowej echosondzie. WBUDOWANA ECHOSONDA Użyj dołączonego przetwornika GT20, aby uzyskać...

czytaj więcej »

Model wersja wymiary Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
010-02552-01 z przetwornikiem GT20-TM 23,5 x 14,0 x 5,8 cm brak
brak
---

Echosonda Striker Vivid 7CV Z GT20 to system który pozwoli zobaczyć ryby i struktury w najdrobniejszych szczegółach, wybrać kolor wyświetlacza, lokalizację i sonar.

WYRAŹNY I KOLOROWY OBRAZ ECHOSONDY

Aż 7 nowych palet kolorystycznych Vivid pozwala obserwować ryby i obiekty pod wodą z maksymalnym kontrastem i przejrzystością na 7-calowej echosondzie.

WBUDOWANA ECHOSONDA

Użyj dołączonego przetwornika GT20, aby uzyskać funkcję tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP i echosondy skanującej CHIRP ClearVü.

OZNACZANIE PUNKTÓW

Aby łowić więcej ryb, musisz znać miejsca, w których one biorą. Oznacz swoje miejsca punktami i wracaj do nich, kiedy chcesz.

BARDZO CZUŁY GPS

Planuj i twórz trasy oraz obserwuj prędkość łodzi na swojej echosondzie wędkarskiej przy użyciu bardzo czułego modułu GPS.

QUICKDRAW CONTOURS

Nikt nie zna wód, na których wędkujesz, lepiej niż Ty. W echosondzie wędkarskiej STRIKER Vivid 7cv możesz przechowywać nawet 8000 km² map z 30-centymetrowymi izobatami.

DOŁĄCZONY SPRZĘT

W zestawie z STRIKER Vivid 7cv znajduje się uchwyt uchylno-obrotowy oraz zestaw do montażu na pawęży wraz z przewodem.

ŁĄCZNOŚĆ WI-FI

Połącz się z aplikacją ActiveCaptain®1, aby przesyłać punkty trasy, otrzymywać powiadomienia z telefonu (w tym powiadomieniami o aktualizacji oprogramowania) i mieć dostęp do społeczności Garmin Quickdraw™.

Skład zestawu:

- STRIKER Vivid 7cv,

- przetwornik GT20-TM,

- przewód zasilający / do przesyłu danych,

- uchwyt uchylno-obrotowy,

- sprzęt,

- naklejka Garmin na zderzak,

- dokumentacja.

Producent: 

Garmin

Kategoria: 

Echosondy

Podobne produkty: 

Echosondy Garmin

2022-10-15
Fajna echosonda z dużym ekranem ale wolę przetwornik GT52 ( jest lepszy ) Przed zakupem warto przemyśleć co jeszcze dokupić , bo sama echosonda to nie wszystko. Jeżeli bezpośrednio mocujemy przetwornik do pawęży to ok. Ale jeżeli to ma być jako zestaw przenośny to warto kupić sztywną i stabilną sztycę do przetwornika i do tego torba na echosondę. Nie każda torba pasuje , zależy to do wielkości ekranu echosondy. Przy takiej wielkości ekranu 7" to akumulator 7,2ah jest za mały . Jeden mankament ma echosonda , za każdym razem wyłączenia echosondy i po ponownym jej uruchomieniu , trzeba ponownie ustawiać czułość przetwornika echosondy.
Piotr Z, Wejherowo

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: