Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Mikado Surf Max

OCENA:
4.3/5 (ocen: 55)
 
Duży i mocny kołowrotek wyposażony w 6 łożysk, system przedniego hamulca oraz system wkładek zapobiegających dostawaniu się żyłki pod kołnierz szpuli. Polecany do połowów na dużych odległościach od brzegu, np. surfcasting czy jeziorowa wywózka przynęty. Wraz z rozwojem surfcastingu nad polskim wybrzeżem, wzrosły również wymagania wędkarzy. Propozycja Mikado Surf Max  sprawdzi się zarówno przy połowie z plaży jaki i przy połowie...

czytaj więcej »

Model masa [g] pojemność szpuli [mm/m] przełożenie rozmiar ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
KDA033-6007FD 525 0.30/340; 0.35/250; 0.40/190 4.9:1 6000 6+1
brakbrak
---

Duży i mocny kołowrotek wyposażony w 6 łożysk, system przedniego hamulca oraz system wkładek zapobiegających dostawaniu się żyłki pod kołnierz szpuli. Polecany do połowów na dużych odległościach od brzegu, np. surfcasting czy jeziorowa wywózka przynęty.

Wraz z rozwojem surfcastingu nad polskim wybrzeżem, wzrosły również wymagania wędkarzy. Propozycja Mikado Surf Max  sprawdzi się zarówno przy połowie z plaży jaki i przy połowie z kutra, gdzie podczas flauty pozwoli nam wyrzucić zestaw na znaczne odległości. Kołowrotek przystosowany do maksymalnych przeciążeń związanych z ciężkim łowieniem z plaży.

Producent: 

Mikado

2014-11-04
Jeden z tańszych kręciołków do surfa na rynku, który mi się bardzo dobrze sprawdza. Płytka szpula pozwala na dalsze rzuty zestawem. Jestem z niego bardzo zadowolony. To już jego drugi sezon na plaży i mimo piachu i słonej wodny nadal daje rade. Idealny dla każdego kto chce spróbować surfa, a nie jest gotowy na początek na wydawanie 400-500 zł na super markowy kołowrotek.
Marcin C, Sopot

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: