Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Szpula zapasowa Trada Fly Jaxon

OCENA:
4.7/5 (ocen: 6)
 
TRADA FLY to popularne kołowrotki muchowe. Korpus i szpula z kompozytów grafitowych. W ofercie szpulki zapasowe. Produkty z kodem towaru zakończonym literą "s" są to tylko dodatkowe szpule. Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. Praktycznie w każdej metodzie wykorzystujemy kołowrotek oprócz kilku metod w wędkarstwie spławikowym w tzw. metodzie na bata i zestawie skróconym. W...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] rozmiar pojemność szpuli Dostępność Cena
KJ-TRA07/8/9S 1 #7/8/9 #7/8/9
brakbrak
---
KJ-TRA03/4/5S 1 #3/4/5 #3/4/5
brakbrak
---
KJ-TRA05/6/7S 1 #5/6/7 #5/6/7
brakbrak
---

TRADA FLY to popularne kołowrotki muchowe. Korpus i szpula z kompozytów grafitowych. W ofercie szpulki zapasowe.

Produkty z kodem towaru zakończonym literą "s" są to tylko dodatkowe szpule.

Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. Praktycznie w każdej metodzie wykorzystujemy kołowrotek oprócz kilku metod w wędkarstwie spławikowym w tzw. metodzie na bata i zestawie skróconym.

W kołowrotku kluczowe znaczenie odgrywa koncepcja konstrukcji mechanizmu, jakość materiałów i spasowanie poszczególnych elementów. System nawoju żyłki na szpulę ma bezpośredni wpływ na dystans i celność rzutów.

Z kolei odpowiednio skonstruowany, precyzyjny hamulec pozwala wędkarzowi na skuteczny hol bardzo dużych ryb przy wykorzystaniu delikatnego sprzętu. Inne zadania stoją przed mniejszymi kołowrotkami do łowienia na lżejsze zestawy, inaczej muszą być przygotowane duże kołowrotki do łowienia w morzu na bardzo ciężkie przynęty.

Firma Jaxon posiada w swojej ofercie kołowrotki, które zadowolą każdego nawet najbardziej wybrednego wędkarza. Każdy kołowrotek zachowuje wspaniałą relacje jakości do ceny.

Kołowrotki Jaxona posiadają roczną gwarancję w tym czasie jesteśmy w stanie sprawdzić kołowrotek od strony technicznej i wytrzymałościowej. Szeroka gama kołowrotków jaką przedstawia nam firma Jaxon pomoże nam wybrać kołowrotek do naszej ulubionej metody wędkowania.

W swojej ofercie Jaxon posiada również kołowrotki uniwersalne przeznaczone dla wędkarzy początkujących, którzy wędkarstwo traktują jako hobby i czas na odpoczynek nad wodą.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Kołowrotki - Szpule

Podobne produkty: 

Kołowrotki - Szpule Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: