Pomocnik Wędkarza

Łódka zanętowa Actor MK4 BOATMAN

OCENA:
3.7/5 (ocen: 30)
 
Produkt nie podlega rabatom i   zniżkom. Cena na stronie jest ceną ostateczną.  BOATMAN Actor MK4 z Łódką Actor V2 jest obecnie najnowocześniejszym dostępnym sprzętem na rynku. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom oraz zaawansowanym funkcjom typu auto-pilot, oświetlenie LED, zasięgiem 500m stała się jedynym liderem rynku łodzi zanętowych w swojej klasie cenowej. Komory zanętowe Actor posiada duże komory na środku...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 1 249,00 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Model długość [cm] szerokość wysokość masa [kg] Dostępność Cena
ACMK4 56 26,77cm 18,8 cm 1,8
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
1 249,00 zł
Dodać Odejmować

Produkt nie podlega rabatom i zniżkom. Cena na stronie jest ceną ostateczną. 

BOATMAN Actor MK4 z Łódką Actor V2 jest obecnie najnowocześniejszym dostępnym sprzętem na rynku. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom oraz zaawansowanym funkcjom typu auto-pilot, oświetlenie LED, zasięgiem 500m stała się jedynym liderem rynku łodzi zanętowych w swojej klasie cenowej.

Komory zanętowe

Actor posiada duże komory na środku łodzi, które mogą pomieścić około 1000g suchej przynęty. Tylna komora pomieści 500g. Naciskamy przycisk zwalniający na pilocie, a klapa otwiera się, zwalniając jednocześnie żyłkę i przynętę, jeśli to konieczne.


Użytkowanie w nocy

Actor jest wyposażony w przednie i tylne światła LED do pracy w nocy. Są one wbudowane w górnej części łodzi, aby nie świeciły bezpośrednio na wodzie. Niemniej jednak oświetlają one ewentualne przeszkody. Przednia dioda LED jest biała, a tylna czerwona, dzięki czemu zawsze można zobaczyć, w którym kierunku płynie łódź. Istnieje przełącznik LED, za pomocą którego można wyłączyć diody w ciągu dnia.


Długi czas jazdy i wymienialny akumulator

Dostarczony akumulator jest w stanie zapewnić czas pływania do 2,5 godziny. Odpowiada to użytkowaniu łodzi np. 100 razy 50m tam i z powrotem. Jeśli to nie wystarczy, istnieje możliwość szybkiej wymiany lub naładowania baterii nie wyciągając jej z łodzi , pokrywa akumulatora pozwala na błyskawiczną wymianę akumulatora na nowy. Ładowarka 230V jest łatwa w użyciu i znajduje się w zestawie.


Wskaźnik naładowania baterii.

Na górze kadłuba znajduje się wskaźnik naładowania baterii.
Cichy system napędowy. Silniki i śruba napędowa są zoptymalizowane tak, aby utrzymać poziom hałasu na jak najniższym poziomie i w jak najmniejszym stopniu zakłócać spokój ryb. Każda śruba napędowa jest obudowana dużą osłoną, aby zapobiec przedostawaniu się do niej zarośli ,żyłki lub innych zanieczyszczeń, które mogłyby  zakłócić pracę silników.


Łatwa konserwacja:

Aktor został opracowany z myślą o budowie modułowej. Pozwala to na łatwą konserwację, czyszczenie łodzi i szybką wymianę części.

Dane Techniczne:

– Bateria: Li jon 7,4V 5 Ah,

– czas ładowania: około 5 godzin

– długość pracy: około 2.5 godziny,

– prędkość: 70 m/m,

– promień skrętu:  1m,

– system zdalnego sterowania: 2.4 GHz; 10mW,

– zasięg radia do 500 metrów,

– ładowność komór zanętowych:  1,5 kg,

– 2 komory zanętowe,

– autopilot .

Funkcje pilota:

– przód-tył,

– 2 poziomy prędkości,

– sterowanie– otwieranie komór zanętowych,

– światła LED– płynięcie na wprost ( autopilot).

Producent: 

BOATMAN

Kategoria: 

Bestsellery

Podobne produkty: 

Bestsellery BOATMAN

2022-11-04
Polecam. Łatwa w obsłudze, lekka, nie zajmuje dużo miejsca. Naładowany akumulator wystarczy na dosyć długo. Idealna na szybkie wypady i urlopowe zasiadki.
Krzysztof S, Olsztyn

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: