Pomocnik Wędkarza

Najtańsza wysyłka w Wedkarski.comPłatność przelewem 13,49 zł
mała paczka

21,90 zł
duża paczka
13,99 zł 12 zł
Płatność za pobraniem - 17,90 zł 13,99 zł
Dostawa w Sobotę - 39,99 zł -
Transport GRATIS - 0 zł
przy zamówieniu
powyżej 399 zł *
0 zł
przy zamówieniu
powyżej 399 zł *

* Dotyczy zarówno płatności przelewem jak i za pobraniem (wysyłka krajowa). Nie dotyczy dostawy w sobotę oraz wysyłki bonów podarunkowych.


W przypadku Poczty Polskiej:

- określenie mała paczka odnosi się do drobnych przedmiotów takich jak: haczyki, żyłki, plecionki, przywieszki, stopery, woblery

- określenie duża paczka odnosi się do przedmiotów większych lub cięższych jak: pilkery, ciężarki ołowiane, latarki, kołowrotki, zanęty oraz przedmiotów o największych gabarytach jak: wędki, wiadra, skrzynki, podbieraki


Wysyłka Paczkomatem nie jest dostępna jeżeli w zamówieniu znajdują się przedmioty przekraczające maksymalny wymiar paczki (np. wędki, podbieraki itp.)


Dostawa w Sobotę jest dostępna tylko dla zamówień składanych w czwartek po godzinie 14.00 oraz w piątek do godziny 13.00, w których wszystkie produkty są dostępne na magazynie. Usługa nie jest dostępna dla wszystkich miast (dostępność usługi jest sprawdzana na bieżąco dla podanego przez państwa adresu). Możliwość doręczenia w sobotę wyświetli się jedynie jeżeli wszystkie wymienione warunki są spełnione.

Wysyłka zagraniczna

Gdzie wysyłamy? Koszt wysyłki Jaki przewoźnik?
Państwa Unii Europejskiej 120 zł * GLS, DPD lub Fedex **

* W związku ze znacznymi kosztami za przesyłkę ponadgabarytową cześć produktów oferowanych na stronie jest wyłączona z możliwości wyboru wysyłki zagranicznej (m.in. zanęty, część podbieraków). Jeżeli zależy Ci na produkcie wyłączonym z wysyłki zagranicznej skontaktuj się z nami.


** Wybór przewoźnika uzależniony jest od kraju docelowego oraz gabarytów paczki.