Pomocnik Wędkarza

Najtańsza wysyłka w Wedkarski.comPłatność przelewem 10,90 zł
mała paczka

21,90 zł
duża paczka
12,90 zł 11 zł
Płatność za pobraniem 24,90 zł 12,90 zł -
Dostawa w Sobotę - 39,99 zł -
Promocja **
wysyłka za 5 zł
- 5 zł
przy zamówieniu
powyżej 99 zł *
5 zł
przy zamówieniu
powyżej 99 zł *
Transport GRATIS - 0 zł
przy zamówieniu
powyżej 299 zł ***
0 zł
przy zamówieniu
powyżej 299 zł *

* Dotyczy tylko płatności przelewem (wysyłka krajowa). Nie dotyczy dostawy w sobotę oraz wysyłki bonów podarunkowych.

** Promocja ważna do odwołania, cena promocyjna na wysyłkę nie łączy się z rabatem na wysyłkę z programu rabatowego

*** Dotyczy zarówno płatności przelewem jak i za pobraniem (wysyłka krajowa). Nie dotyczy dostawy w sobotę oraz wysyłki bonów podarunkowych.


W przypadku Poczty Polskiej:

- określenie mała paczka odnosi się do drobnych przedmiotów takich jak: haczyki, żyłki, plecionki, przywieszki, stopery, woblery

- określenie duża paczka odnosi się do przedmiotów większych lub cięższych jak: pilkery, ciężarki ołowiane, latarki, kołowrotki, zanęty oraz przedmiotów o największych gabarytach jak: wędki, wiadra, skrzynki, podbieraki


Wysyłka Paczkomatem nie jest dostępna jeżeli w zamówieniu znajdują się przedmioty przekraczające maksymalny wymiar paczki (np. wędki, podbieraki itp.)


Dostawa w Sobotę jest dostępna tylko dla zamówień składanych w czwartek po godzinie 14.00 oraz w piątek do godziny 13.00, w których wszystkie produkty są dostępne na magazynie. Usługa nie jest dostępna dla wszystkich miast (dostępność usługi jest sprawdzana na bieżąco dla podanego przez państwa adresu). Możliwość doręczenia w sobotę wyświetli się jedynie jeżeli wszystkie wymienione warunki są spełnione.