Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Plecak Combo 3 w 1 Rapala

OCENA:
3.7/5 (ocen: 3)
 
Połączenie plecaka oraz tradycyjnej torby na sprzęt to idealne weekendowe combo. Dzięki suwakowi, dwustronnym zaczepom oraz wzmocnieniu na ramionach, całość jest bardzo wygodna w noszeniu. GÓRA – łatwy dostęp do kieszeni głównej i przedniej dzięki systemowi podwójnych suwaków. Paski ze wzmocnieniami oraz kółka D-Ring. Po odłączeniu góry, może służyć jako idealny plecak do codziennego użytku. DÓŁ – główna kieszeń o pojemności 4 pudełek...

czytaj więcej »

Model kolor wymiary Dostępność Cena
RA0700017 zielony/czarny 31 x 67 x 26 cm
brakbrak
---

Połączenie plecaka oraz tradycyjnej torby na sprzęt to idealne weekendowe combo. Dzięki suwakowi, dwustronnym zaczepom oraz wzmocnieniu na ramionach, całość jest bardzo wygodna w noszeniu. GÓRA – łatwy dostęp do kieszeni głównej i przedniej dzięki systemowi podwójnych suwaków. Paski ze wzmocnieniami oraz kółka D-Ring. Po odłączeniu góry, może służyć jako idealny plecak do codziennego użytku.
DÓŁ – główna kieszeń o pojemności 4 pudełek wędkarskich rozmiar 3600. Wewnętrzna, przezroczysta pokrywa. Zdejmowany pasek na ramię. Przednia kieszeń otwiera się całkowicie, dając dostęp do dwóch wewnętrznych kieszeni typu „organizer” i jednej zabezpieczonej siatką.

Producent: 

Rapala

Kategoria: 

Plecaki

Podobne produkty: 

Plecaki Rapala

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: