Ten produkt nie jest już dostępny

Torba UWF-006 Mikado

OCENA:
3.8/5 (ocen: 5)
 
Niezwykle szeroka oferta toreb i plecaków uszytych z oskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Dostępne w różnych wielkościach i kolorach,pozwalają każdemu wędkarzowi znaleźć odpowiedni do konkretnej potrzeby model. Wyposażone w dodatkowe kieszenie i przegródki doskonale spełniają role podręcznych arsenałów aktywnego wędkarza. Specjalistyczna torba z otwieranym frontem, do przechowywania pudełek z przynętami ułożonych...

czytaj więcej »

Model kolor wymiary Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
UWF-006 szary 53x33x26 cm brak
brak
---

Niezwykle szeroka oferta toreb i plecaków uszytych z oskonałej jakości, wzmocnionego i impregnowanego materiału. Dostępne w różnych wielkościach i kolorach,pozwalają każdemu wędkarzowi znaleźć odpowiedni do konkretnej potrzeby model. Wyposażone w dodatkowe kieszenie i przegródki doskonale spełniają role podręcznych arsenałów aktywnego wędkarza.

Specjalistyczna torba z otwieranym frontem, do przechowywania pudełek z przynętami ułożonych poziomo, jedno na drugim. Dzięki takiemu układowi mamy jednoczesny dostęp do wszystkich pudełek. Wyposażona w 5 dodatkowych kieszeni - 4 boczne i jedną z tyłu torby. Specjalna, mała kieszonka przeznaczona do przechowywania scyzoryka lub telefonu komórkowego.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Torby

Podobne produkty: 

Torby Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: