Wobler Fury Pop Salmo

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 
Następny krok w ewolucji tradycyjnych popperów. Nie ma nic bardziej ekscytującego w wędkarstwie niż widok atakującego drapieżnika. Przynęta Fury Pop to najnowsza odsłona Poppera firmy Salmo którego wyposażono w pracę przypominającą "uciekanie" ku powierzchni. Użyte materiały zapewniają lepsze tarcie przynęty na powierzchni wody co pomaga utrzymać przynętę na powierzchni po każdym podciągnięciu. Połączenie kolorowego chwościka oraz...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 41,89 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Model długość [cm] masa [g] typ Dostępność Cena
PSA-FP7FICE 7 12,5 popper/pływający
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
41,89 zł
Dodać Odejmować

Następny krok w ewolucji tradycyjnych popperów. Nie ma nic bardziej ekscytującego w wędkarstwie niż widok atakującego drapieżnika. Przynęta Fury Pop to najnowsza odsłona Poppera firmy Salmo którego wyposażono w pracę przypominającą "uciekanie" ku powierzchni. Użyte materiały zapewniają lepsze tarcie przynęty na powierzchni wody co pomaga utrzymać przynętę na powierzchni po każdym podciągnięciu.

Połączenie kolorowego chwościka oraz wewnętrznej grzechotki daje doskonałe walory pod kątem pracy, designu i skuteczności. Bez względu na to czy preferuje się tradycyjne powolne jerkowanie czy metodę "walk the dog" Fury Pop sprawdzi się w każdej sytuacji.
Wyposażenie przynęty w realistyczne oczy 3D, kotwice Mustada KVD oraz produkowane w Stanach nierdzewne kółka łącznikowe Rasco sprawiło że powstała przynęta która nie zawodzi. 

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: