Pomocnik Wędkarza

Przynęta Glider X-Rap Haku Rapala

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Przynęta Rapala X-Rap Haku to glider o myszkującej akcji. Uzbrojony w Rapala Release Rig, czyli opatentowany przez Rapalę system uwalniania dozbrojki podczas brania, znacznie ograniczający spadanie holowanych ryb i zwiększający szanse na udane lądowanie. Na rynku jest mnóstwo dżerków i od zawsze używamy ich do łowienia szczupaków. Nowy dżerk X-Rap Haku to jednak coś zupełnie nowego. System 3 R sprawia , że kiedy szczupak chwyta przynętę,...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 5 wariantach

Cena od: 64,99 zł

Wybierz model
Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
RA5820280 14 BGH 74
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
64,99 zł
Dodać Odejmować
RA5820282 14 HLW 74
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
64,99 zł
Dodać Odejmować
RA5820284 14 HTP 74
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
64,99 zł
Dodać Odejmować
RA5820287 14 ROL 74
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
64,99 zł
Dodać Odejmować
RA5820289 14 SMB 74
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
64,99 zł
Dodać Odejmować

Przynęta Rapala X-Rap Haku to glider o myszkującej akcji. Uzbrojony w Rapala Release Rig, czyli opatentowany przez Rapalę system uwalniania dozbrojki podczas brania, znacznie ograniczający spadanie holowanych ryb i zwiększający szanse na udane lądowanie. Na rynku jest mnóstwo dżerków i od zawsze używamy ich do łowienia szczupaków.
Nowy dżerk X-Rap Haku to jednak coś zupełnie nowego. System 3 R sprawia , że kiedy szczupak chwyta przynętę, dozbrojka wypina się z korpusu dżerka, co faktycznie pomaga wyholować więcej ryb.
Niezależnie czy po długim rzucie prowadzisz przynętę jednostajnie zwijając żyłkę, czy pracując wędziskiem luzujesz linkę między kolejnymi szarpnięciami, aby przynęta uciekała na boki, czy stosując technikę stop-and-go, na przemian podciągasz i zatrzymujesz przynętę, zawsze uzyskasz pożądaną myszkującą, dżerkową akcję.
Charakterystyczna dla woblerów z serii Shadow Rap akcja zdychającej rybki dopełnia legendarną już dla woblerów Rapala akcję uciekającej rybki oraz oryginalną “rapalowską” akcję “rannej rybki”. Trzy rodzaje akcji, charakterystycznych dla pracy woblerów Rapala, stanowią trzy najwrażliwsze momenty w których rybka, w tym wypadku przynęta staje się najbardziej interesującym celem dla drapieżników. Woblery z serii Shadow Rap idealnie naśladują ostatnie podrygi konającej rybki. Po każdym pociągnięciu wobler robi ostry zwrot niemal o 180 stopni i drgając ustawia się w pozycji “głową w dół”, a zatrzymany powoli tonie. Można nim łowić bardzo krótkimi szarpnięciami – niemal w miejscu, wydłużając jego pobyt w strefie brań.

Producent: 

Rapala

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: