Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Błystka ORION de Luxe, srebrny trawienie Dragon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 40)
 
Błystki o wyjątkowo szerokich paletkach i bardzo lekkich korpusach. Wirują nawet przy powolnym prowadzeniu, wytwarzając silną falę hydroakustyczną. Korpusy zbudowane są z koralików, imitujących ziarna ikry ryb łososiowatych. Główne obciążenie błystek skupione jest w ołowianych główkach przymocowanych przed właściwą błystką. Główki, poza dociążaniem, zapobiegają skręcaniu żyłki, odgryzieniu błystki i są łatwe do zdemontowania. Możliwość...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] Dostępność Cena
DDK-36-20-001 srebrny trawienie 10.5
brakbrak
---
DDK-36-20-002 srebrny trawienie 19.5
brakbrak
---
DDK-36-20-003 srebrny trawienie 27.5
brakbrak
---

Błystki o wyjątkowo szerokich paletkach i bardzo lekkich korpusach. Wirują nawet przy powolnym prowadzeniu, wytwarzając silną falę hydroakustyczną. Korpusy zbudowane są z koralików, imitujących ziarna ikry ryb łososiowatych. Główne obciążenie błystek skupione jest w ołowianych główkach przymocowanych przed właściwą błystką. Główki, poza dociążaniem, zapobiegają skręcaniu żyłki, odgryzieniu błystki i są łatwe do zdemontowania. Możliwość kombinacji trzech wielkości błystek i główek lub łowienia samymi błystkami pozwala na dostosowanie się do każdego łowiska. Wełniany chwościk na kotwiczce pełni rolę wabika i stabilizatora.

Błystki w trzech wielkościach, przeznaczone przede wszystkim są do połowu szczupaków. Umożliwiają stosowanie techniki „z opadu” lub obławiania podwodnych górek i stoków w najskuteczniejszy sposób – prowadzeniem z płycizny na głębię. Zależnie od głębokości łowiska, można stosować kompletne błystki lub ze zdemontowaną główką – w tym przypadku dają się prowadzić powoli, tuż pod powierzchnią. Największe Oriony bez główki skuteczne są podczas nocnych połowów sumów w rzece, najmniejsze – przy połowie okoni w grążelach.

Producent: 

Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: