Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Błystka Podlodowa Mix Jaxon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 44)
 
Nowość na rynku – błystki podlodowe Jaxona. Szeroka paleta kolorów charakterystycznych w wędkarstwie podlodowym pomaga dobrać błystkę do warunków pogodowych i widoczności pod lodem zależnej od leżącej na nim warstwy śniegu. Innym atutem jest prowokujący kolor czerwony u szczytu błystki. Za pomocą kółek łącznikowych kotwica oddalona jest od błystki, a jej swobodny ruch dodatkowo pobudza niezdecydowane drapieżniki. Kotwica może być ozdobiona...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] Dostępność Cena
BP-JDE02MIX mix 2
brakbrak
---
BP-JDE04MIX mix 4
brakbrak
---
BP-JDE05MIX mix 5
brakbrak
---
BP-JDE06MIX mix 6
brakbrak
---

Nowość na rynku – błystki podlodowe Jaxona. Szeroka paleta kolorów charakterystycznych w wędkarstwie podlodowym pomaga dobrać błystkę do warunków pogodowych i widoczności pod lodem zależnej od leżącej na nim warstwy śniegu.

Innym atutem jest prowokujący kolor czerwony u szczytu błystki. Za pomocą kółek łącznikowych kotwica oddalona jest od błystki, a jej swobodny ruch dodatkowo pobudza niezdecydowane drapieżniki. Kotwica może być ozdobiona czerwonym chwostem, co czyni z tej błystki jedną z lepszych przynęt na zimowe okonie, zwłaszcza na pierwszym lodzie.

Producent: 

Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: