Pomocnik Wędkarza

Wobler Minnow M9S, różne kolory Salmo

OCENA:
4.6/5 (ocen: 38)
 
Legendarny model firmy SALMO, wytwarzany w wersji tonącej, pływającej, a także Super Deep Runner. Przez wędkarzy skandynawskich uważany za najlepszy na świecie wobler pstrągowy! Sprawdził się na wszystkich łowiskach świata. Bezkonkurencyjny w przypadku połowu pstrągów na głębszych łowiskach. W przypadku większych rozmiarów, doskonała przynęta na rzeczne szczupaki i sandacze. Rokrocznie na SALMO Minnow padają także rekordowe klenie i jazie....

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 6 wariantach

Cena od: 23,78 zł

Wybierz model
Model długość [cm] kolor masa [g] wersja głębokość nurkowania [m] Dostępność Cena
PSA-M9SHP 9 HP 12 tonąca 1.5/2.5
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
36,59 zł
23,78 zł
Dodać Odejmować
PSA-M9SHBL 9 HBL 12 tonąca 1.5/2.5
brakbrak
---
PSA-M9SRBT 9 RBT 12 tonąca 1,5/2,5
brakbrak
---
PSA-M9SRD 9 RD 12 tonąca 1.5/2.5
brakbrak
---
PSA-M9SRR 9 RR 12 tonąca 1.5/2.5
brakbrak
---
psa-m9swod 9 WOD 12 tonąca 1.5/2.5
brakbrak
---

Legendarny model firmy SALMO, wytwarzany w wersji tonącej, pływającej, a także Super Deep Runner. Przez wędkarzy skandynawskich uważany za najlepszy na świecie wobler pstrągowy! Sprawdził się na wszystkich łowiskach świata. Bezkonkurencyjny w przypadku połowu pstrągów na głębszych łowiskach. W przypadku większych rozmiarów, doskonała przynęta na rzeczne szczupaki i sandacze. Rokrocznie na SALMO Minnow padają także rekordowe klenie i jazie. Możliwe są w zasadzie wszystkie metody prowadzenia przynęty. Przy grubych pstrągach pewniakiem jest rzut lekko pod prąd i stosunkowo wolne ściąganie. Pewny sposób na pstrąga to także trzymanie zatopionego i pracującegowoblera w miejscu, najlepiej przy samym dnie w okolicy zatopionej przeszkody.

Możliwe w zasadzie są wszystkie sposoby prowadzenia przynęt z rodziny MINNOW. W wodach płynących dobre rezultaty osiągniesz prowadząc przynętę z prądem, pod prąd a także w poprzek nurtu. W każdym przypadku wskazane jest prowadzenie nieregularne, przerywane pociągnięciami i podszarpnięciami. MINNOW 7SDR jest wyśmienitą przynętą trollingową. Sprawdza się zarówno przy małych, jak i dużych prędkościach płynięcia łodzi.

Producent: 

Salmo

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: