Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Fanatic IF7F Salmo

OCENA:
4.4/5 (ocen: 43)
 
Doskonała oferta dla wszystkich fanów delikatnego spinningu. Delikatna, wężowa praca tej dwuczęściowej przynęty jest praktycznie nie do podrobienia przy użyciu innych typów sztucznych wabików. Ta cecha powoduje, że FANATIC jest oceniany przez fachowców bardzo wysoko. FANATIC oferowany jest w jednej wielkości, tylko w wersji pływającej. Szczególnie zalecany do połowu : Pstrąg, kleń, okoń. Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu : Duże...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] wersja zalecana żyłka głębokość nurkowania [m] Dostępność Cena
PSA-'IF7FRG 7 RG 5 pływająca 0.18 0.5/1.0
brakbrak
---
psa-'if7hbl 7 HBL 5 pływająca 0.18 0.5/1.0
brakbrak
---
psa-'if7rbl 7 RBL 5 pływająca 0.18 0.5/1.0
brakbrak
---
PSA-'IF7RSM 7 RSM 5 pływająca 0.18 0.5/1.0
brakbrak
---
PSA-'IF7T 7 T 5 pływająca 0.18 0.5/1.0
brakbrak
---

Doskonała oferta dla wszystkich fanów delikatnego spinningu. Delikatna, wężowa praca tej dwuczęściowej przynęty jest praktycznie nie do podrobienia przy użyciu innych typów sztucznych wabików. Ta cecha powoduje, że FANATIC jest oceniany przez fachowców bardzo wysoko. FANATIC oferowany jest w jednej wielkości, tylko w wersji pływającej.

Szczególnie zalecany do połowu: Pstrąg, kleń, okoń.
Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu: Duże jezioro o dobrej przezroczystości wody, lato, trolling z dodatkowym obciążeniem.

Do spinningowania tą przynętą zalecamy użycie delikatnego i czułego zestawu. FANATIC jest zdolny skusić do brania nawet najsprytniejsze, najbardziej przebiegłe okazy ryb. Brania są jednak wówczas bardzo delikatne i stąd trudne do zarejestrowania. Spinningując łowimy głównie w płytkich (0,5 – 2 m) miejscach. Najlepsze rezultaty osiągniemy prowadząc FANATICA bardzo wolno, z krótkimi (ok. 0,5 m) podciągnięciami co jakiś czas. W rzekach niezastąpione jest prowadzenie woblera w poprzek nurtu lub pod prąd. Na trolling można łowić tą przynętą zarówno bez, jak i z ciężarkiem. Dodatkowe obciążenie powinno być zamocowane (najlepiej na bocznym troku) nie bliżej niż 0,8 m od przynęty. W tym przypadku oczywiście zalecamy zmianę wędziska na nieco mocniejsze.

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: