Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Perch PH8SDR Salmo

OCENA:
4.4/5 (ocen: 40)
 
Jedna z najlepszych na świecie imitacji okonia – ryby popularnej w niemal wszystkich wodach Europy. Przez największe sławy z grona światowych łowców szczupaków uznany za najlepszą przynętę trollingową do połowu tego drapieżnika. Tą opinię powinny pogłębić nowe SDR-y: 14 cm i 12 cm. Doskonale sprawdza się również w przypadku klasycznego spinningowania. Każdy z dziewięciu modeli z rodziny PERCH charakteryzuje się nieco inną, niepowtarzalną...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] wersja głębokość nurkowania [m] Dostępność Cena
PSA-PH8SDRHGS 8 HGS 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---
psa-ph8sdrhop 8 HOP 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---
PSA-PH8SDRHP 8 HP 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---
PSA-PH8SDRPH 8 PH 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---
PSA-PH8SDRRR 8 RR 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---
PSA-PH8SDRSBO 8 SBO 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---
PSA-PH8SDRSIB 8 SIB 14 pływająca 3.0/6.0
brakbrak
---

Jedna z najlepszych na świecie imitacji okonia – ryby popularnej w niemal wszystkich wodach Europy. Przez największe sławy z grona światowych łowców szczupaków uznany za najlepszą przynętę trollingową do połowu tego drapieżnika. Tą opinię powinny pogłębić nowe SDR-y: 14 cm i 12 cm. Doskonale sprawdza się również w przypadku klasycznego spinningowania. Każdy z dziewięciu modeli z rodziny PERCH charakteryzuje się nieco inną, niepowtarzalną akcją oraz inną głębokością nurkowania. Pozwala to wybrać przynętę na każdą okazję. Oferowany w dwóch rozmiarach i wersjach Shallow Runner, Deep Runner, Super Deep Runner.

Modelowe łowisko i metoda połowu: PH 8F, DR, PH 12 SR, PH 14 SR – zarośnięta, przybrzeżna strefa jeziora, spinning; PH 8SDR, PH 12F, SDR, PH 14 F, SDR – duże jezioro, trolling.
Szczególnie zalecany do połowu: Szczupak, okoń, bass.

Zalecamy raczej wolne tempo prowadzenia, przerywane podszarpnięciami i okresowym przyśpieszaniem zwijania żyłki. Najlepszymi modelami z rodziny PERCH do trollingu są PERCH 12 SDR i PERCH 14 SDR, który przy zastosowaniu plecionki 0,15 mm, ciągnięty około 30 metrów za łodzią jest w stanie osiągnąć dno na głębokości 11 metrów!

Producent: 

Salmo

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: