Ten produkt nie jest już dostępny

Pilker HSG POMER A Jaxon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 13)
 
Jaskrawo zabarwiony pilker firmy Jaxon to obowiązkowa pozycja wszystkich miłośników wędkarstwa morskiego. Zakończony jedną kotwicą, dostępny w 4 różnych wagach. Doskonałe wykonanie z pewnością dostarczy wiele złowionych okazów, którymi będziemy latami chwalić się przed innymi pasjonatami wędkarstwa morskiego. Kolor miodowy to już klasyk na naszym Bałtyku chyba każdy wędkarz posiada taki w swoim pudełku. Model o niewielkiej powierzchni...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] Dostępność Cena
BP-GD110A A 110
brakbrak
---
BP-GD140A A 140
brakbrak
---
BP-GD160A A 160
brakbrak
---
BP-GD180A A 180
brakbrak
---

Jaskrawo zabarwiony pilker firmy Jaxon to obowiązkowa pozycja wszystkich miłośników wędkarstwa morskiego. Zakończony jedną kotwicą, dostępny w 4 różnych wagach. Doskonałe wykonanie z pewnością dostarczy wiele złowionych okazów, którymi będziemy latami chwalić się przed innymi pasjonatami wędkarstwa morskiego. Kolor miodowy to już klasyk na naszym Bałtyku chyba każdy wędkarz posiada taki w swoim pudełku.

Model o niewielkiej powierzchni bocznej bardzo szybko osiąga dno. Dodatkowo wyprofilowany w kształcie litery "S", dzięki czemu jego praca jest inna niż w przypadku większości pilkerów. Pomer przy podbijaniu i opadaniu delikatnie odchodzi na boki co dodatkowo wabi bałtyckie wątłusze. 

Producent: 

Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: