Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Błystka Aglia Streamepps Mepps

OCENA:
4.5/5 (ocen: 31)
 
Skrzyżowanie sztucznej muszki z błystką obrotową, najlżeszy wzór Meppsa, jednocześnie dość skomplikowana konstrukcja. Mikrostreamerek zawiązany na haku #8, z tułowikiem z metalicznej lamety, ze skrzydełkami z mallard flanka i czerwonym ogonkiem z antronu... Do tego czarna główeczka z białym oczkiem... Do ultralekkiego spinningowania - 0,12 żyłka, żadnych krętlików czy agrafek. Krótkie, mierzone rzuty i oto w sferze zainteresowania...

czytaj więcej »

Model kolor masa [g] rozmiar wersja Dostępność Cena
30101000 złoty 0,9 00 standard
brakbrak
---
30102000 srebrny 0,9 00 standard
brakbrak
---
30103000 brązowy 0,9 00 standard
brakbrak
---

Skrzyżowanie sztucznej muszki z błystką obrotową, najlżeszy wzór Meppsa, jednocześnie dość skomplikowana konstrukcja. Mikrostreamerek zawiązany na haku #8, z tułowikiem z metalicznej lamety, ze skrzydełkami z mallard flanka i czerwonym ogonkiem z antronu... Do tego czarna główeczka z białym oczkiem...

Do ultralekkiego spinningowania - 0,12 żyłka, żadnych krętlików czy agrafek. Krótkie, mierzone rzuty i oto w sferze zainteresowania spinningisty pojawia się jelec, wzdręga, a na bocznych trokach w choinkowym zestawie i z portowego mola autentyczne bałtyckie śledzie.

Jedna z niewielu błystek regularnie podejmowana przez lipienie, szczególnie w wersji brązowej. Na wodach łososiowych nawet podczas skrajnych upałów potrafiąca wywabić z jamy dorodnego pstrąga porażonego ciepłem. Podobnie jak klenia na niewielkich i nad wyraz klarownych niewielkich rzeczkach.

Producent sugeruje nawet stosowanie Streameppsów do muchówki i prowadzenie ich jak streamera. Cóż, na pewno błystkę o takiej wadze dalej poda się sznurem muchowym, aniżeli najdelikatniejszym nawet spinningiem.

Producent: 

Mepps

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: