Pomocnik Wędkarza

Błystka Bug Dark Dragon Mepps

OCENA:
4.3/5 (ocen: 43)
 
Mepps Bug to obrotówka, która ma naśladować wylatującego lub podnoszącego się z wody owada. Paletka o "zdublowanym" kształcie, żyłkowanie na jej powierzchni – i oto są skrzydełka. Wydawać by się mogło, że skoro paletka wiruje, to zarówno jej kształt, jak i zdobienie są przesadą, bo i tak ryby nie będą tego widzieć. A jednak... Bug ma jednak podobną tendencję jak Comet – co kilkanaście obrotów zmienia kierunek wirowania i przez ułamek...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 22,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model kolor masa [g] rozmiar Dostępność Cena
30520001 srebrny/szary 4 1
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
22,99 zł
Dodać Odejmować
305200x0 srebrny/szary 1,5 00
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
44,28 zł
Dodać Odejmować

Mepps Bug to obrotówka, która ma naśladować wylatującego lub podnoszącego się z wody owada. Paletka o "zdublowanym" kształcie, żyłkowanie na jej powierzchni – i oto są skrzydełka. Wydawać by się mogło, że skoro paletka wiruje, to zarówno jej kształt, jak i zdobienie są przesadą, bo i tak ryby nie będą tego widzieć. A jednak...

Bug ma jednak podobną tendencję jak Comet – co kilkanaście obrotów zmienia kierunek wirowania i przez ułamek sekundy skrzydełka są doskonale widoczne. To wystacza rybom do skojarzenia smakowitości kąska. Pobicia następują zazwyczaj tuż po zmianie kierunku obrotu. Dodatkowym wabikiem jest segmentowany, owadzi korpus.

Dodatkowo Bugi ozdobione są zawiązaną na kotwicy sztuczną muszką w kolorach typowych dla tradycyjnych wzorników. Jak wskazuje doświadczenie, najczęściej atakowany jest ozdobnik; w tym przypadku zachowujący się jak mokra mucha – zapewne dlatego małe Bugi chętnie zagryzane bywają przez lipienie, większe przez pstrągi.

Na łowiskach specjalnych bywają te obrotówki z zaciekłością atakowane przez tęczaki.

Chętnie biją w Bugi okonie na każdym rodzaju wody, w rzekach jazie i klenie, zaś na wzory z ciemną paletką także brzany, szczególnie w im przypisanej krainie.

Producent: 

Mepps

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: