Ten produkt nie jest już dostępny

Przynęta Yochu Fishup

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 
Yochu – został stworzony by dobrać się do najgrubszych pstrągów zamieszkujących rzeki. Przynęta imituje duża tłustą larwę pędraka, przysmaku pstrągów w okresie wiosny. W momencie gdy pstrągi z zimowego letargu zmieniają pożywienie i ich jadłospis staje się bardziej obszerny Yochu jest podstawową przynętą. Uzbrojony w lekką główką jigową, świetnie imituje spływające nurtem rzeki naturalne pożywienie. Bardzo dobre efekty daje obławianie...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] zapach kolor długość [cm] Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
YG009 8 czosnek 009 4,3 brak
brak
---
yg048 8 czosnek 048 4,3 brak
brak
---
yg101 8 czosnek 101 4,3 brak
brak
---
yg103 8 czosnek 103 4,3 brak
brak
---
yg104 8 czosnek 104 4,3 brak
brak
---

Yochu – został stworzony by dobrać się do najgrubszych pstrągów zamieszkujących rzeki. Przynęta imituje duża tłustą larwę pędraka, przysmaku pstrągów w okresie wiosny.

W momencie gdy pstrągi z zimowego letargu zmieniają pożywienie i ich jadłospis staje się bardziej obszerny Yochu jest podstawową przynętą. Uzbrojony w lekką główką jigową, świetnie imituje spływające nurtem rzeki naturalne pożywienie. Bardzo dobre efekty daje obławianie oberwanych skarp, oraz miejsc w których drzewa tworzą baldachim z gałęzi.

W jaskrawych kolorach jest to również świetna przynęta na pstrągi tęczowe. Bardzo popularna przy łowieniu w zawodach Trout Area.Producent: 

Fishup

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: