Trout Attack BoX - STANDARD - Tajemniczy zestaw na pstrąga Wedkarski.com

OCENA:
4.0/5 (ocen: 8)
 
Trout Attack BoX - STANDARD - Tajemniczy zestaw na pstrąga to zestaw starannie przez nas wyselekcjonowanych przynęt na pstrąga, które niejednokrotnie sprawdziły się nam podczas wypadów na wielkie pstrągi. Jeżeli lubisz adrenalinę i dreszczyk emocji wybierz Trout Attack BoX. Pudełko to gwarantuje Ci przynętowe pewniaki na okonia w zdecydowanie niższej cenie, niż gdybyś kupował je oddzielnie. Poczuj się wyjątkowo i spraw...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 99,99 zł

Model wersja Dostępność Cena
TROUTATTACK-BOX-STANDARD standard
wysyłka w ciągu 24h998 szt.
99,99 zł
Dodać Odejmować

Trout Attack BoX - STANDARD - Tajemniczy zestaw na pstrąga to zestaw starannie przez nas wyselekcjonowanych przynęt na pstrąga, które niejednokrotnie sprawdziły się nam podczas wypadów na wielkie pstrągi.


Jeżeli lubisz adrenalinę i dreszczyk emocji wybierz Trout Attack BoX. Pudełko to gwarantuje Ci przynętowe pewniaki na okonia w zdecydowanie niższej cenie, niż gdybyś kupował je oddzielnie.

Poczuj się wyjątkowo i spraw sobie niesamowitą niespodziankę. Dzięki temu boxowi odkryjesz nowe przynęty, które umożliwią Ci złowienie kolejnej życiówki.

Tajemniczy zestaw na pstrąga idealnie sprawdzi się również jako prezent dla wędkarza. Zamów go już teraz i nie martw się brakiem podarunku dla bliskiej Ci osoby. Jesteśmy pewni, że na twarzy obdarowanej osoby pojawi się szeroki uśmiech i ogromna chęć wypadu na ryby w celu przetestowania nowych przynęt.

BoX nie jest objęty stałym rabatem klienta. Nie łączy się z kodami rabatowymi.Producent: 

Wedkarski.com

Kategoria: 

Nowości

Podobne produkty: 

Nowości Wedkarski.com

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: