Błystka Aglia Long Classic Black Mepps

OCENA:
4.6/5 (ocen: 5)
 
klasyk w propozycji Meppsa - błystki z wąską paletką w kształcie wierzbowego liścia. Nie wyskakują z wody prowadzone pod prąd rzek o skrajnie wartkim nurcie. Znakomite do obławiania napływów na podwodne przeszkody. Na rzekach o charakterze nizinnym na mniejsze modele (do nr 2) chętnie atakowane przez klenie, jazie, brzany. Na wolniejszych odcinkach także przez okonie i sandacze oraz bolenie, które biją w czarne oraz srebrne błystki...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 6 wariantach

Cena od: 27,99 zł

Wybierz model
Model kolor masa [g] rozmiar Dostępność Cena
30240003 czarny 11.5 3
wysyłka w ciągu 24h7 szt.
27,99 zł
Dodać Odejmować
30240000 czarny 2.5 0
brakbrak
---
30240001 czarny 4.5 1
brakbrak
---
30240002 czarny 7 2
brakbrak
---
30240004 czarny 17 4
brakbrak
---
302400x0 czarny 1.5 00
brakbrak
---

klasyk w propozycji Meppsa - błystki z wąską paletką w kształcie wierzbowego liścia. Nie wyskakują z wody prowadzone pod prąd rzek o skrajnie wartkim nurcie. Znakomite do obławiania napływów na podwodne przeszkody.

Na rzekach o charakterze nizinnym na mniejsze modele (do nr 2) chętnie atakowane przez klenie, jazie, brzany. Na wolniejszych odcinkach także przez okonie i sandacze oraz bolenie, które biją w czarne oraz srebrne błystki praktycznie każdej wielkości.

Na "podwójną zerówkę" - nr 00 - można spodziewać się brania praktycznie każdej ryby, włącznie z karpiowatymi niespodziankami, czyli wzdręgą, jelcem, krąpiem, leszczem.

Na jeziorach oraz zbiornikach zaporowych warto spróbować połowu szczupaków i okoni na większych głębokościach (błystka nie ma tendencji do podnoszenia się ku powierzchni, jak się dzieje w przypadku Aglii i Cometa). Większe modele nadają się też do wolnego trollingu. "Piątka" to prawdziwy Giant Killer na wielkie toniowe szczupaki, sumy oraz naprawdę okazowe sandacze.

Czarne longi w wielkościach 1+ do 3 to prawdziwe killery na brzany, i to zarówno w rzekach pogórzy, jak i na niżu.

Producent: 

Mepps

Kategoria: 

Błystki obrotowe

Podobne produkty: 

Błystki obrotowe Mepps

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: