Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Podwójne Pudełko na akcesoria Cormoran

OCENA:
4.4/5 (ocen: 34)
 
Podwójne, dwustronne pudełko, którego obie części mogą być używane jako osobne pudełka wyposażone w osobne uchwyty. W sumie 10 regulowanych przegród, które mogą być podzielone na 44 mniejsze komórki. Idealne duże pudełko na przynęty lub inne akcesoria wędkarskie. Możliwość podziału na dwa oddzielne pudełka jest bardzo wygodna w przypadku szybkich wypadów na łowisko z jedną wędką bez zbędnych rzeczy. Akcesoria oferowane przez firmę Cormoran są...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Cena
66-10016 38x28x11
brakbrak
---

Podwójne, dwustronne pudełko, którego obie części mogą być używane jako osobne pudełka wyposażone w osobne uchwyty. W sumie 10 regulowanych przegród, które mogą być podzielone na 44 mniejsze komórki. Idealne duże pudełko na przynęty lub inne akcesoria wędkarskie. Możliwość podziału na dwa oddzielne pudełka jest bardzo wygodna w przypadku szybkich wypadów na łowisko z jedną wędką bez zbędnych rzeczy. Akcesoria oferowane przez firmę Cormoran są bardzo praktyczne i przydadzą się każdemu wędkarzowi. Dzięki nim na łowisku zawsze będziesz miał wszystkie niezbędne akcesoria pod ręką i bez zbędnego bałaganu.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Skrzynki

Podobne produkty: 

Skrzynki Cormoran

2012-12-15
Bardzo fajne i praktyczne jest to pudełko Cormorana. W jednej częsci trzymam główki jigowe, a w drugiej podstawowy zestaw gum i kilka drobnych akcesoriów. Nad wodą rozkładam sobie osobno każdą z części, tak że mamy do wszystkiego wygodny dostęp. Udany zakup.
Jakub M, Gdańsk

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: