Pomocnik Wędkarza

Okulary polaryzacyjne Valor Kryptek Wiley-X

OCENA:
4.5/5 (ocen: 26)
 
Seria „Changeable” – okulary  z demontowalnymi soczewkami. Posiadają certyfikat najsurowszych na świecie testów balistycznych. Oprawki z kamuflażem Kryptek® Typhon™. Opis soczewki: 8-warstwowe szare soczewki poliwęglanowe. Maksymalna redukcja odblasków. Nie wypaczają kolorów. Doskonałe w jasnych, odbijających światło warunkach. Przepuszczalność światła: 12%-14% Certyfikacja ANSI i EN166 Twarde etui w komplecie.
Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 609,00 zł

Koszt dostawy Wysyłka GRATIS!

Model ilość w opakowaniu [szt.] kolor kolor soczewek Dostępność Cena
CHVAL12 1 kryptek szary dymiony
wysyłka w 48h
609,00 zł
Dodać Odejmować

Seria „Changeable” – okulary  z demontowalnymi soczewkami. Posiadają certyfikat najsurowszych na świecie testów balistycznych. Oprawki z kamuflażem Kryptek® Typhon™.
Opis soczewki: 8-warstwowe szare soczewki poliwęglanowe. Maksymalna redukcja odblasków. Nie wypaczają kolorów. Doskonałe w jasnych, odbijających światło warunkach.
Przepuszczalność światła: 12%-14%
Certyfikacja ANSI i EN166
Twarde etui w komplecie.

Producent: 

Wiley-X

Kategoria: 

Ubrania - Okulary

Podobne produkty: 

Ubrania - Okulary Wiley-X

2019-08-24
Okulary po tygodniu już posiadały widoczną rysę na soczewce a były owijane szmatką i przechowywane w pokrowcu, po 3 miesiącach już jest widocznych kilka rys na soczewkach. Polaryzacja na przeciętnym poziomie w słoneczny dzień nad wodą zwykle okulary polaryzacyjne, które posiadam dają lepszy efekt wizualny dna jeziora. Na plus wytrzymałe oprawki przynajmniej jeżeli chodzi o normalne użytkowanie. Kolejną wadę, którą zauważyłem to soczewki są podatne na smugi, palcowanie często trzeba przecierać ściereczką. Plus za lekkość i wygodę noszenia.Okulary noszone na codzień w normalnych warunkach. Słaba jakość wykonania, drugi raz bym w życiu nie kupił, nie są warte tych pieniędzy. Normy balistyczna a rysują się przy codziennym użytkowaniu.
Piotr S, Piła

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: