Ten produkt nie jest już dostępny

Okulary polaryzacyjne Camou Mega Baits Dragon

OCENA:
4.6/5 (ocen: 42)
 
Doskonałe własności polaryzacyjne, filtr UV i gwarantowana jakość, z której Dragon od lat jest znany. Każdy model świetnie zatrzymuje refleksy świetlne i chroni oczy przy długich pobytach nad wodą. Można w nich łowić w każdych warunkach pogodowych. Zapakowane w eleganckie etui z logo MEGA BAITS. Nowoczesny kształt oprawek, z odsłoniętymi soczewkami, nowa kolorystyka kamuflażowa. Soczewki żółte, o właściwościach rozjaśniających. W...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
TCH-51-36-100 rozjaśniająca brak
brak
---

Doskonałe własności polaryzacyjne, filtr UV i gwarantowana jakość, z której Dragon od lat jest znany. Każdy model świetnie zatrzymuje refleksy świetlne i chroni oczy przy długich pobytach nad wodą. Można w nich łowić w każdych warunkach pogodowych. Zapakowane w eleganckie etui z logo MEGA BAITS.

Nowoczesny kształt oprawek, z odsłoniętymi soczewkami, nowa kolorystyka kamuflażowa. Soczewki żółte, o właściwościach rozjaśniających.

W zestawie etui ochronne.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Ubrania - Okulary

Podobne produkty: 

Ubrania - Okulary Dragon

2012-03-16
Okularki naprawdę godne polecenia, jestem z nich bardzo zadowolony. Dzisiaj zdały egzamin na 5. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy z Opola.
Kamil G, Opole

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: