Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Mikazuki Twin Feeder do 140 gram, długość: 330/390 cm

OCENA:
4.2/5 (ocen: 49)
 
Twin Feeder nowej serii Mikazuki to bardzo ciekawe rozwiązanie pozwalające na stosowanie jednego wędziska w różnych warunkach. Dzięki możliwości skrócenia blanku o 60cm możemy stosować te same kije łowiąc z brzegu a także z łódki, umożliwia to także szybkie dostosowanie się do połowu w niekorzystnych warunkach , przykładowo pod drzewami porastającymi brzeg gdzie długa wędka nie pozwala na oddawanie rzutów. Feedery są wykonane z wysoko...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
waa051-33/39 140 390 168 3+3 377
brakbrak
---

Twin Feeder nowej serii Mikazuki to bardzo ciekawe rozwiązanie pozwalające na stosowanie jednego wędziska w różnych warunkach. Dzięki możliwości skrócenia blanku o 60cm możemy stosować te same kije łowiąc z brzegu a także z łódki, umożliwia to także szybkie dostosowanie się do połowu w niekorzystnych warunkach , przykładowo pod drzewami porastającymi brzeg gdzie długa wędka nie pozwala na oddawanie rzutów.

Feedery są wykonane z wysoko przetworzonego włókna węglowego dzięki którym są lekkie, szybkie i odporne na przeciążenia towarzyszące wyrzutom koszyka z zanętą oraz walce z rybą. Komplet czułych szczytówek o różnej twardości pozwala dobrze dopasować się do warunków na łowisku oraz żerowania ryb i obserwować nawet najbardziej delikatne brania. Wędki są uzbrojone w trwałe i lekkie przelotki z wkładami klasy SiC, precyzyjny uchwyt kołowrotka i rękojeść z korka wysokiej jakości.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Feedery, pickery Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: