Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado NSC Light Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 46)
 
Specjalistyczne wędziska spinningowe wykonane z węgla o wysokim współczynniku sprężystości, lekkie i bardzo dynamiczne o średnio szybkiej akcji i głębokim ugięciu. Rewelacyjne narzędzie do niepokojenia drapieżników przy użyciu małych i średnich sztucznych przynęt różnego typu. Doskonałe na warunki gdzie ryby biorą delikatnie i zazwyczaj są zacięte za brzeg wargi, gdzie typowe sztywne i szybkie kije zbyt słabo amortyzują szarpnięcia i...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA806-230 5-15 230 118 2 135
brakbrak
---
WA806-250 5-20 250 130 2 150
brakbrak
---
WA806-275 5-25 275 141 2 175
brakbrak
---

Specjalistyczne wędziska spinningowe wykonane z węgla o wysokim współczynniku sprężystości, lekkie i bardzo dynamiczne o średnio szybkiej akcji i głębokim ugięciu. Rewelacyjne narzędzie do niepokojenia drapieżników przy użyciu małych i średnich sztucznych przynęt różnego typu. Doskonałe na warunki gdzie ryby biorą delikatnie i zazwyczaj są zacięte za brzeg wargi, gdzie typowe sztywne i szybkie kije zbyt słabo amortyzują szarpnięcia i najczęściej ryby wyhaczają się po kilku sekundach holu.

W takich sytuacjach najczęściej tylko ustępliwe wędziska takie jak NSC Light Spin, pozwalają wyholować rybę. Podczas testów wędziska te okazały doskonale sprawdziły się przy przeczesywaniu płytkich podwodnych łąk gumowymi przynętami z lekkim obciążeniem oraz obrotówkami z „odchudzonym” korpusem, gdyż ustępliwa szczytówka umożliwiała dobry kontakt z przynętą i dobrą amortyzację zaciętych ryb wyskakujących wysoko nad lustro wody. Kolejnym zastosowaniem sugerowanym przez naszych testerów jest połów pstrągów na dużych i średnich rzekach, gdzie kije bez sprzeciwów utrzymywały woblera w nurcie i pozwalały na wyholowanie nawet dużych ryb przy użyciu cienkich linek. Wszystkie kije NSC zostały wyposażone w przelotki klasy sic, wygodne rękojeści z portugalskiego korka oraz oraz nakręcane uchwyty kołowrotka dostarczane przez firmę Fuji.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: