Pomocnik Wędkarza

Wędka Shimano Yasei BB Cast & Troll

OCENA:
4.7/5 (ocen: 6)
 
Wędka Yasei BB Cast & Troll to nowoczesne wędziska ze smukłym i lekkim blankiem. Prezentują szybką akcję, tak istotną podczas technicznych odmian łowienia. Skorzystaliśmy więc z wysokomodułowych mat grafitowych, a do ich scalenia wykorzystaliśmy proces High Pressure Carbon, w którym wprowadzana do struktury blanku żywica wypełnia wszelkie ubytki w graficie, usztywniając przy okazji sam blank. Ponieważ proces ten umożliwia stworzenie...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 555,99 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
YASBBCP250XXH 50-120 250 128,5 2 165
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
555,99 zł
Dodać Odejmować

Wędka Yasei BB Cast & Troll to nowoczesne wędziska ze smukłym i lekkim blankiem. Prezentują szybką akcję, tak istotną podczas technicznych odmian łowienia. Skorzystaliśmy więc z wysokomodułowych mat grafitowych, a do ich scalenia wykorzystaliśmy proces High Pressure Carbon, w którym wprowadzana do struktury blanku żywica wypełnia wszelkie ubytki w graficie, usztywniając przy okazji sam blank. Ponieważ proces ten umożliwia stworzenie wytrzymałych blanków z użyciem mniejszej ilości grafitu, YASEI BB prezentują niebywałą wręcz lekkość i czułość, pozwalając w kontrolowany sposób poprowadzić każdą przynętę.

Uzbrojenie tych wędzisk również nie jest przypadkowe. Zastosowano maksymalnie lekkie komponenty, by uwydatnić szybkość i czułość blanku w części szczytowej. Lekkie przelotki SeaGuide XOG oraz uchwyt kołowrotka typu VSS w połączeniu z lekką rękojeścią wykonaną z prawdziwego korka i pianki EVA, otrzymaliśmy świetnie wyważone wędzisko, które aż pali się do współpracy z nowoczesnymi, lżejszymi kołowrotkami i multiplikatorami. Dedykujemy te wędki każdemu, kto chce zrobić kolejny krok w swojej wędkarskiej karierze.

Producent: 

Shimano

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Shimano

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: