Wędka Mikado SCR S-MATCH (390, 420)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 52)
 
Jak często stawaliście przed sytuacją gdy Wasze wędzisko nie dysponowało wystarczająco mięsistym blankiem aby zatrzymać dorodnego leszcza uciekającego w zaczepy? Jak często dorodny lin zaraz po zacięciu umknął w pobliskie grążele? Nie dajcie się zwieść teoriom że nie da się łowić dorodnych ryb przy użyciu delikatnych zestawów, ponieważ to właśnie na odpowiednim doborze wędziska spoczywa ciężar powodzenia połowu. Kije SCR S-Match posiadają...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 156,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka za 5zł

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA885-390 10-30 390 138 3 259
wysyłka w ciągu 24h3 szt.
156,99 zł
Dodać Odejmować
WA885-420 10-30 420 150 3 283
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
169,79 zł
Dodać Odejmować

Jak często stawaliście przed sytuacją gdy Wasze wędzisko nie dysponowało wystarczająco mięsistym blankiem aby zatrzymać dorodnego leszcza uciekającego w zaczepy? Jak często dorodny lin zaraz po zacięciu umknął w pobliskie grążele? Nie dajcie się zwieść teoriom że nie da się łowić dorodnych ryb przy użyciu delikatnych zestawów, ponieważ to właśnie na odpowiednim doborze wędziska spoczywa ciężar powodzenia połowu.

Kije SCR S-Match posiadają wystarczająco szybką akcję, aby skutecznie oddać energię podczas wyrzutu waglera na znaczną odległość, dodatkowo charakteryzują się ugięciem które aktywnie pochłania siły walczącej ryby zmuszając ją do kapitulacji. Te doskonałe wędziska o mięsistej akcji są doskonałe do współpracy z delikatnymi zestawami i wybaczają wiele błędów popełnionych w czasie holu przez wędkarzy. Wędziska te „ubraliśmy” w przelotki klasy sic na wysokich stopkach, dzięki którym żyłka nie „klei się” do blanku oraz komfortową rękojeść z wysokiej klasy korka. Występują w dwóch najczęściej stosowanych długościach 390 i 420cm.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: