Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SCR ZANDER SPIN

OCENA:
4.2/5 (ocen: 51)
 
Subtelny spinning sandaczowy wykonany z włókna węglowego obrabianego zgodnie z koncepcją SCR. Projektując wędziska Zander Spin mieliśmy na uwadze sposób w jaki sandacze typują swoje ofiary, a także jak przebiega sam atak. Od wędzisk wymagana jest szczytowa akcja umożliwiającą nadanie przynęcie szerokiego spektrum ruchów, począwszy od wysokich wyskoków nad dno, po krótkie delikatne przesuwanie wzbudzające niewielkie obłoczki mułu, które...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA887-240 10-30 240 129 2 171
brakbrak
---
WA887-270 10-30 270 144 2 197
brakbrak
---
WA887-300 10-30 300 161 2 234
brakbrak
---

Subtelny spinning sandaczowy wykonany z włókna węglowego obrabianego zgodnie z koncepcją SCR. Projektując wędziska Zander Spin mieliśmy na uwadze sposób w jaki sandacze typują swoje ofiary, a także jak przebiega sam atak. Od wędzisk wymagana jest szczytowa akcja umożliwiającą nadanie przynęcie szerokiego spektrum ruchów, począwszy od wysokich wyskoków nad dno, po krótkie delikatne przesuwanie wzbudzające niewielkie obłoczki mułu, które zazwyczaj sugerują aktywność małych ryb poszukujących pokarmu.

Super smukłe blanki przystosowaliśmy do przenoszenia najdelikatniejszych drgań, tak aby wędkarz mógł odbierać najdelikatniejsze sygnały płynące wprost z przynęty, a zarazem otrzymały wystarczającą sztywność aby wykonać przenikliwe zacięcie. Zander-y to kije stworzone jako alternatywa dla wedzisk z węglową, wklejaną szczytówką. Futurystyczna, bardzo wygodna rękojeść z portugalskiego korka zintegrowana z rękojescią pozwala na pewny i wygodny chwyt, a trwałe przelotki klasy sic wytrzymają wiele sezonów współpracy z plecionkami różnej średnicy.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: