Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger Paladin Fire Wizard (248)

OCENA:
4.1/5 (ocen: 39)
 
Spełnienie marzeń spinningistów zafascynowanych połowem drapieżników na miniaturowe przynęty. Najlżejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie wędziska dostępne na rynku, wykonane z wysokomodułowego węgla przy użyciu technologii HDC, której głównym założeniem jest ograniczenie do minimum stosowania żywic wiążących maty wykonane z włókien węglowych o bardzo dużej gęstości. Blanki uzyskane w ten sposób są o wiele lżejsze i bardziej...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 742,49 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] wersja Dostępność Cena
134003248 2-7 248 127 2 105 Fire Wizard
do 5 dni roboczych
824,99 zł
742,49 zł
Dodać Odejmować
134003225 2-7 225 116 2 95 Fire Wizard
brakbrak
---

Spełnienie marzeń spinningistów zafascynowanych połowem drapieżników na miniaturowe przynęty. Najlżejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie wędziska dostępne na rynku, wykonane z wysokomodułowego węgla przy użyciu technologii HDC, której głównym założeniem jest ograniczenie do minimum stosowania żywic wiążących maty wykonane z włókien węglowych o bardzo dużej gęstości. Blanki uzyskane w ten sposób są o wiele lżejsze i bardziej sprężyste w porównaniu do blanków wykonanych w technologii stosowanej do tej pory.

Okazało się że blanki wykonane z tego materiału mogą mieć mniejsze średnice przy zachowaniu takich samych parametrów, a dodatkowo są lżejsze i bardzo odporne na przeciążenia. Dla zobrazowania zalet tej technologii należy dodać że w pełni uzbrojone wędzisko Paladin Spin waży zaledwie 91 gramów przy długości 214cm. Te doskonałe blanki posłużyły nam do budowy nowoczesnych wędzisk łączących w sobie doświadczenia wielu pokoleń wędkarzy i najnowszą technologię obróbki włókien. Wędziska pozwalają na perfekcyjne podanie i prezentację najmniejszej z przynęt, są na tyle czułe że każde branie, najkrótszy kontakt ryby z przynętą, a nawet minimalne różnice napięcia linki są wyraźnie sygnalizowane wędkarzowi, który ma wystarczająco dużo czasu aby wykonać przenikliwe zacięcie. Pomimo szybkiej akcji wędziska doskonale amortyzują szarpnięcia i ucieczki holowanej ryby, ograniczając do minimum ryzyko rozerwania pyska i utratę ryby. Paladin spin pozwala komfortowo łowić wszystkimi rodzajami miniaturowych przynęt, a wędzisko w wersji z wklejaną szczytówką jest precyzyjnym narzędziem do połowu z trokiem bocznym sygnalizującym strukturę dna i nawet najdelikatniejsze brania.

Poprzez zastosowanie jednostopkowych przelotek SiC firmy Fuji oprawionych w tytanowe ramki (Fuji Titanium) osiągnęliśmy bardzo lekkie wędziska o wzorcowej akcji, przeznaczone dla zawodowców i najbardziej zaawansowanych pasjonatów wędkarskiego rzemiosła. Obrazu dopełnia dzielona rękojeść wykonana z portugalskiego korka klasy AAA i polerowanego aluminium. Wędziska wykonane z ogromną dbałością o wysoka jakość, w każdej fazie produkcji przechodzące przez zaostrzony proces kontroli jakości eliminujący każde najmniejsze nieprawidłowości. Do wyboru pozostawiamy którą z wędzisk Państwo wybierzecie ale każde wędzisko z tej serii to trafny wybór dający satysfakcje z uprawiania hobby przez wiele lat. Wędziska wyposażone są w profesjonalną alu-tubę dającą komfort i bezpieczeństwo w czasie transportu.

Szeroka rodzina wędek przeznaczona dla pasjonatów połowów wszystkimi metodami. Zawierają się w niej wędki bolońskie, feedery, spinningi, baty, karpiówki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Odporne na ciężkie warunki i przykre traktowanie blanki. Posiadają wystarczająco duży zapas mocy, aby wygrać walkę z wiekszością okazów zamieszkujących nasze wody.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: