Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger Albion Match (390, 420, 450)

OCENA:
4.2/5 (ocen: 62)
 
Niepowtarzalne, wysokiej klasy wędziska które opracowaliśmy na podstawie sugestii płynących bezpośrednio od samych wędkarzy zafascynowanych połowem białej ryby metodą odległościową. Sama konstrukcja blanku była wielokrotnie modyfikowana w celu uzyskania jak najlepszych parametrów wędziska takich jak akcja, sprężystość, masa wyrzucanego zestawu, a także hol zaciętej ryby przy jak najniższej masie wędziska. Dzięki współpracy specjalistów od...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 3 wariantach

Cena od: 539,99 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
132006390 25 390 137 3 199
do 5 dni roboczych
599,99 zł
539,99 zł
Dodać Odejmować
132006420 25 420 148 3 209
do 5 dni roboczych
618,99 zł
557,09 zł
Dodać Odejmować
132006450 25 450 156 3 230
do 5 dni roboczych
723,99 zł
651,59 zł
Dodać Odejmować

Niepowtarzalne, wysokiej klasy wędziska które opracowaliśmy na podstawie sugestii płynących bezpośrednio od samych wędkarzy zafascynowanych połowem białej ryby metodą odległościową. Sama konstrukcja blanku była wielokrotnie modyfikowana w celu uzyskania jak najlepszych parametrów wędziska takich jak akcja, sprężystość, masa wyrzucanego zestawu, a także hol zaciętej ryby przy jak najniższej masie wędziska.

Dzięki współpracy specjalistów od lat zajmujących się konstrukcją blanków a zarazem wielbicieli połowów wagglerami zbliżyliśmy się do „złotego środka” pomiędzy masą, mocą a akcją wędziska. Kije serii Albion to niespotykana lekkość i ciętość przy zdolności do przenoszenia ogromnych obciążeń występujących podczas wyrzutu wagglera na duże odległości, a także samego holu, nieraz długo i bardzo dynamicznie walczących ryb. Ogromny leszcz i duży karp przy zastosowaniu odpowiedniej strategii przestaje być przeciwnikiem nie do pokonania mrożącym krew w żyłach wędkarza, ponieważ są to wędki którym można zaufać w najtrudniejszych warunkach.

Wędziska zostały wykonane w najnowszej technologii z grafitu prasowanego pod ogromnym obciążeniem przez co uzyskały wysoki współczynnik sprężystości i moc przy niewiarygodnie niskiej masie. Doskonały blank otrzymał przelotki klasy SiC i ergonomicznie ukształtowaną rękojeść z portugalskiego korka najwyższej klasy AAA. Całę wędzisko otrzymało stylowe czarne omotki pokryte wysokogatunkowym lakierem odpornym na promienie słoneczne. Pozostaje zabrać tą wędkę nad wodę i pozwolić rybom zweryfikować użyteczność tej wspaniałej konstrukcji...

Szeroka rodzina wędek przeznaczona dla pasjonatów połowów wszystkimi metodami. Zawierają się w niej wędki bolońskie, feedery, spinningi, baty, karpiówki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Odporne na ciężkie warunki i przykre traktowanie blanki. Posiadają wystarczająco duży zapas mocy, aby wygrać walkę z wiekszością okazów zamieszkujących nasze wody.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: