Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger Albion Match (390, 420, 450)

OCENA:
4.2/5 (ocen: 66)
 
Niepowtarzalne, wysokiej klasy wędziska które opracowaliśmy na podstawie sugestii płynących bezpośrednio od samych wędkarzy zafascynowanych połowem białej ryby metodą odległościową. Sama konstrukcja blanku była wielokrotnie modyfikowana w celu uzyskania jak najlepszych parametrów wędziska takich jak akcja, sprężystość, masa wyrzucanego zestawu, a także hol zaciętej ryby przy jak najniższej masie wędziska. Dzięki współpracy specjalistów od...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
132006390 25 390 137 3 199
brakbrak
---
132006420 25 420 148 3 209
brakbrak
---
132006450 25 450 156 3 230
brakbrak
---

Niepowtarzalne, wysokiej klasy wędziska które opracowaliśmy na podstawie sugestii płynących bezpośrednio od samych wędkarzy zafascynowanych połowem białej ryby metodą odległościową. Sama konstrukcja blanku była wielokrotnie modyfikowana w celu uzyskania jak najlepszych parametrów wędziska takich jak akcja, sprężystość, masa wyrzucanego zestawu, a także hol zaciętej ryby przy jak najniższej masie wędziska.

Dzięki współpracy specjalistów od lat zajmujących się konstrukcją blanków a zarazem wielbicieli połowów wagglerami zbliżyliśmy się do „złotego środka” pomiędzy masą, mocą a akcją wędziska. Kije serii Albion to niespotykana lekkość i ciętość przy zdolności do przenoszenia ogromnych obciążeń występujących podczas wyrzutu wagglera na duże odległości, a także samego holu, nieraz długo i bardzo dynamicznie walczących ryb. Ogromny leszcz i duży karp przy zastosowaniu odpowiedniej strategii przestaje być przeciwnikiem nie do pokonania mrożącym krew w żyłach wędkarza, ponieważ są to wędki którym można zaufać w najtrudniejszych warunkach.

Wędziska zostały wykonane w najnowszej technologii z grafitu prasowanego pod ogromnym obciążeniem przez co uzyskały wysoki współczynnik sprężystości i moc przy niewiarygodnie niskiej masie. Doskonały blank otrzymał przelotki klasy SiC i ergonomicznie ukształtowaną rękojeść z portugalskiego korka najwyższej klasy AAA. Całę wędzisko otrzymało stylowe czarne omotki pokryte wysokogatunkowym lakierem odpornym na promienie słoneczne. Pozostaje zabrać tą wędkę nad wodę i pozwolić rybom zweryfikować użyteczność tej wspaniałej konstrukcji...

Szeroka rodzina wędek przeznaczona dla pasjonatów połowów wszystkimi metodami. Zawierają się w niej wędki bolońskie, feedery, spinningi, baty, karpiówki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Odporne na ciężkie warunki i przykre traktowanie blanki. Posiadają wystarczająco duży zapas mocy, aby wygrać walkę z wiekszością okazów zamieszkujących nasze wody.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki odległościowe

Podobne produkty: 

Wędki odległościowe Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: