Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger IMPACT QUIVER

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 
Kiedy znajdziecie się nad niegłębokim zbiornikiem stojącej wody w którym chcecie zestawem z lekkim zanętnikiem poszukać średnich ryb karpiowatych, to ta wędka jest właśnie idealna do takiego typu łowienia. Odpowiednio dobrana sprężystość do długości „kija" pozwala nim cicho i precyzyjnie podać przynętę nawet w małą miejscówkę wśród roślinności czy pod nawisy drzew. Szybka akcja kija ułatwia zacięcie ryby. Krótszy kij polecany jest na...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 275,49 zł

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
131019330 60 330 117 3+3 270
do 5 dni roboczych
275,49 zł
Dodać Odejmować
131019360 60 360 127 3+3 290
brakbrak
---

Kiedy znajdziecie się nad niegłębokim zbiornikiem stojącej wody w którym chcecie zestawem z lekkim zanętnikiem poszukać średnich ryb karpiowatych, to ta wędka jest właśnie idealna do takiego typu łowienia.

Odpowiednio dobrana sprężystość do długości „kija" pozwala nim cicho i precyzyjnie podać przynętę nawet w małą miejscówkę wśród roślinności czy pod nawisy drzew. Szybka akcja kija ułatwia zacięcie ryby. Krótszy kij polecany jest na bardziej zakrzaczone brzegi, dłuższy, gdy trzeba pokonać przybrzeżny pas roślinności. Sześćdziesiąt gram wyrzutu daje pewną rezerwę mocy, gdy na haku „zawiśnie" okazały leszcz czy tłuściutki lin.

Impact Quiver spisuje się też rewelacyjnie jako kij do „przystawki" w niedużych rzeczkach i wolno płynących kanałach. Śrubowy docisk uchwytu kołowrotka ułatwia trzymanie wędki, zarzucanie, jak i utrzymanie rękojeści w czystości.

Producent: 

Konger

Podobne produkty: 

Wędki - Feedery, pickery Konger

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: