Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger Impact Tele Match

OCENA:
3.9/5 (ocen: 51)
 
Ta wędka jest alternatywą dla wędkarzy lubiących rozwiązania teleskopowe. Bardzo udane połączenie odległościówki i wędki teleskopowej. Można nią łowić metodami spławikowymi na różnych typach łowisk. Sprawi nam ona frajdę łowienia zarówno na małym stawie jak i na wielkim jeziorze. Posiada ona akcję szczytową przechodzącą w paraboliczną pod większym obciążeniem, co pozwala na udane zakończenie holu nawet pokaźnych ryb. Tele match jest...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 3 wariantach

Cena od: 292,99 zł

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
131008420 25 431 115 8 275
do 5 dni roboczych
292,99 zł
Dodać Odejmować
131008450 25 448 116 9 309
do 5 dni roboczych
314,99 zł
Dodać Odejmować
131008390 25 406 112 8 265
brakbrak
---

Ta wędka jest alternatywą dla wędkarzy lubiących rozwiązania teleskopowe. Bardzo udane połączenie odległościówki i wędki teleskopowej.

Można nią łowić metodami spławikowymi na różnych typach łowisk. Sprawi nam ona frajdę łowienia zarówno na małym stawie jak i na wielkim jeziorze. Posiada ona akcję szczytową przechodzącą w paraboliczną pod większym obciążeniem, co pozwala na udane zakończenie holu nawet pokaźnych ryb. Tele match jest świetnie wyważony, przez co sympatycznie dopasowuje się do każdej dłoni. Dwie ruchome przelotki na topie wędki bardzo poprawiają dynamikę kija. Ładny grafitowy kolor wędziska efektownie uzupełnia korkowa rękojeści i srebrno - błękitne nitki omotek. Kij nie boi się udaru cieplnego. Gumowe zakończenie stopki eliminuje płoszenie ryb przez nieostrożne uderzenie o burtę lub dno łodzi.

Dodatkowy oplot dolnika wędki wzmacnia ją i zabezpiecza przed uszkodzeniem . Kto chce cieszyć się wędkarstwem lub zarazić nim swoją pociechę , powinien mieć ją swoim arsenale.

Producent: 

Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: