Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Variant Pro Zander Claw Tip

OCENA:
4.0/5 (ocen: 16)
 
Specjalna oferta przygotowana dla wędkarzy wyspecjalizowanych w łowieniu sandaczy, okoni i szczupaków na miękkie przynęty metodą „z opadu”. Twardy, usztywniony blank umożliwia zdecydowane podbicie przynęty. Z kolei super miękka, krótka szczytówka z pełnego włókna działa jak najczulszy wskaźnik brań. Ta kombinacja bezkompromisowej mocy blanku i delikatnej szczytówki pozwala na skuteczne zacięcie niemal każdego ataku sandacza na miękką...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-RAU21528 6-28 215 110 2+3 160
brakbrak
---
WJ-RAU24528 6-28 245 124 2+3 175
brakbrak
---
WJ-RAU27028 6-28 270 140 2+3 198
brakbrak
---

Specjalna oferta przygotowana dla wędkarzy wyspecjalizowanych w łowieniu sandaczy, okoni i szczupaków na miękkie przynęty metodą „z opadu”. Twardy, usztywniony blank umożliwia zdecydowane podbicie przynęty. Z kolei super miękka, krótka szczytówka z pełnego włókna działa jak najczulszy wskaźnik brań. Ta kombinacja bezkompromisowej mocy blanku i delikatnej szczytówki pozwala na skuteczne zacięcie niemal każdego ataku sandacza na miękką przynętę.

W komplecie 3 wymienne szczytówki – wskaźniki brań wykonane z pełnego włókna.Zwracamy uwagę na konieczność szczególnie delikatnego obchodzenia się ze szczytówką np. w sytuacjach kiedy odkładamy wędkę, przemieszczamy się z uzbrojoną wędką na łowisku bez jej składania, oraz w każdym przypadku kiedy mamy zaczepioną przynętę za uszko nad uchwytem i wybieramy luz żyłki. Na czas transportu zalecamy zdemontowanie wymiennej szczytówki, gdyż naciągnięta w przeciwną stronę żyłka może łatwo doprowadzić do złamania tego czułego elementu. Należy także uważać, aby podczas rzutów żyłka bądź plecionka nie owinęła się wokółprzelotki szczytowej.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: