Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger Saltex RED SEA

OCENA:
4.5/5 (ocen: 2)
 
Halibut, czarniak, dorsz, rdzawiec, karanks, wahoo - dla tej wędki to bez znaczenia. Red Sea nie boi się żadnej ryby. To samo tyczy się rozmiarów holowanej zdobyczy. Łowiąc tą wędką, dorsze do 5 kg praktycznie lobem lądowały na kutrze. Jej moc jest po prostu niesamowita, wędkarze poszukujący sumów ze spinningiem powinni zwrócić szczególną uwagę na ten właśnie model. Saltex to rodzina wędek przeznaczona dla miłośników morskich i...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 770,39 zł

Koszt dostawyWysyłka GRATIS!

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
151002259 110 259 187 2 390
do 5 dni roboczych
889,99 zł
800,99 zł
Dodać Odejmować
151003259 140 259 187 2 395
do 5 dni roboczych
855,99 zł
770,39 zł
Dodać Odejmować

Halibut, czarniak, dorsz, rdzawiec, karanks, wahoo - dla tej wędki to bez znaczenia. Red Sea nie boi się żadnej ryby. To samo tyczy się rozmiarów holowanej zdobyczy. Łowiąc tą wędką, dorsze do 5 kg praktycznie lobem lądowały na kutrze. Jej moc jest po prostu niesamowita, wędkarze poszukujący sumów ze spinningiem powinni zwrócić szczególną uwagę na ten właśnie model.

Saltex to rodzina wędek przeznaczona dla miłośników morskich i oceanicznych połowów. Super mocne, grubościenne blanki, osprzęt Fuji, gustowny design – to pierwsze spostrzeżenia jakie nasuwają się po kontakcie z Saltexami. Wciąż mało znane w kraju, aczkolwiek bardzo skuteczne metody poppingu i jiggingu wiodą prym na oceanach całego świata. Saltexy to wędki pozwalające na zmierzenie się z każdym wodnym przeciwnikiem. Wędki te zostały zaprojektowane tak, aby sprostać połowom ryb oceanicznych (pelagicznych), nieporównywalnie silniejszych niż większość morskich okazów. Serie Blue Ocean oraz Red Sea polecamy również spinningistom łowiącym sumy.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Konger

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: