Pomocnik Wędkarza

Wędka Konger SEAKON UPTIDE

OCENA:
4.0/5 (ocen: 3)
 
Jednoczęściowy blank z odejmowaną rękojeścią to rzadko stosowane, lecz świetnie wpływające na akcję wędziska, rozwiązanie. Brak złącza na blanku nie powoduje w żadnym miejscu przesztywnienia, co ma wpływ na zachowanie się wędki podczas długotrwałego, ciężkiego holu wielkiej ryby z dużej głębokości. Wędka dla koneserów morskiego łowienia. SEAKON - Seria specjalistycznych wędek do połowów w morzu, która zadowoli każdego pasjonata wypraw na...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 137,99 zł

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
140007240 250 240 185 2 339
do 5 dni roboczych
137,99 zł
Dodać Odejmować

Jednoczęściowy blank z odejmowaną rękojeścią to rzadko stosowane, lecz świetnie wpływające na akcję wędziska, rozwiązanie. Brak złącza na blanku nie powoduje w żadnym miejscu przesztywnienia, co ma wpływ na zachowanie się wędki podczas długotrwałego, ciężkiego holu wielkiej ryby z dużej głębokości. Wędka dla koneserów morskiego łowienia.

SEAKON - Seria specjalistycznych wędek do połowów w morzu, która zadowoli każdego pasjonata wypraw na dorsze. Mocne wędziska węglowe dające szerokie pole do popisu zarówno wędkarzom lubiącym łowić na pilkery jak i na morskie jigi. W serii znajdziemy zarówno klasyczne wędziska dwuskładowe jak i wysokiej jakości „travele” o krótkim składzie, których do tej pory brakowało na rynku. Zróżnicowane ciężary wyrzutowe i akcje umożliwią dostosowanie się do każdego łowiska morskiego, zaś ciekawa stylistyka przykuwa oko.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: