Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Atraktor Spinningowy Shock Bite Szczupak Dragon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 49)
 
SHOCK BITE Szczupak – kompozycja zapachowa zawierająca m.in. wyciągi z mięsa krabowego i z wątroby. Kolor: jasnopomarańczowy. Atraktory Dragon V-Lures SHOCK BITE zostały przygotowane przez spinningistów z grupy TEAM DRAGON. W opracowanie optymalnych kompozycji zapachowych kilkunastu znakomitych wędkarzy włożyło mnóstwo pracy, wypróbowując różne mieszanki na wielu łowiskach, głównie w Polsce i w Szwecji. Na bazie zebranych od nich opinii...

czytaj więcej »

Model kolor pojemność Dostępność Cena
PLE-00-31-42-01-0015 jasnopomarańczowy 15
brakbrak
---

SHOCK BITE Szczupak – kompozycja zapachowa zawierająca m.in. wyciągi z mięsa krabowego i z wątroby. Kolor: jasnopomarańczowy.

Atraktory Dragon V-Lures SHOCK BITE zostały przygotowane przez spinningistów z grupy TEAM DRAGON. W opracowanie optymalnych kompozycji zapachowych kilkunastu znakomitych wędkarzy włożyło mnóstwo pracy, wypróbowując różne mieszanki na wielu łowiskach, głównie w Polsce i w Szwecji. Na bazie zebranych od nich opinii przygotowaliśmy dodatkowo 5 produktów:

SHOCK BITE Sandacz – połączenie zapachu mięsa halibuta i wątroby z dodatkowym składnikiem zapachowym, kojarzonym raczej z kulkami proteinowymi. Kolor ciemnopomarańczowy.

SHOCK BITE Okoń – zapach zdominowany przez koncentrat krewetkowy, sprawdzający się jako wabik okoniowy zarówno latem, jak i jesienią. Kolor jasnoróżowy.

SHOCK BITE Dorsz – zapach skomponowany z wyciągów z halibuta i tobiasza, testowany w Bałtyku i na Lofotach. Kolor pomarańczowy.

SHOCK BITE Ochotka – silny koncentrat idealnie oddający zapach larw ochotki, nieprawdopodobnie skuteczny na okonie. Kolor czerwony

SHOCK BITE Ryba – superkompozycja 6 zapachów, opartych na wyciągach z mięsa różnych organizmów wodnych, m.in. mięsa dorsza, węgorza, halibuta czy krewetek, skuteczny przede wszystkim na sandacze i szczupaki, wyraźne efekty przynosił też przy połowach dorszy. Kolor pomarańczowy.

Producent: 

Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: