Kleje do zanęt i robaków Traper

OCENA:
4.7/5 (ocen: 7)
 
Klej do ochotki. Ochotkę (jokersa) posypać klejem i dokładnie wymieszać. Uformowaną kulę precyzyjnie wrzucić w miejsce zamierzonego wędkowania lub donęcać za pomocą podajnika zanętowego. Klej do białych robaków. Umyte i wysuszone robaki posypać klejem i wymieszać. Za pomocą zraszacza lekko nawilżyć wodą. Uformować kulę i nęcić procą lub podajnikiem zanętowym, w miejscu zamierzonego wędkowania. Klej do zanęt. Niezbędny dodatek do zanęt...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 7 wariantach

Cena od: 7,99 zł

Wybierz model
Model masa [g] wersja Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
01000 400 standard
wysyłka w ciągu 24h7 szt.
24h
8,69 zł
Dodać Odejmować
01002 400 super mocna
wysyłka w ciągu 24h6 szt.
24h
7,99 zł
Dodać Odejmować
01191 400 bentonit brak
brak
---
01001 750 standard brak
brak
---
01093 100 klej do ochotki brak
brak
---
01094 100 klej do białych robaków brak
brak
---
01095 100 rozpraszacz do ochotki brak
brak
---

Klej do ochotki. Ochotkę (jokersa) posypać klejem i dokładnie wymieszać. Uformowaną kulę precyzyjnie wrzucić w miejsce zamierzonego wędkowania lub donęcać za pomocą podajnika zanętowego.

Klej do białych robaków. Umyte i wysuszone robaki posypać klejem i wymieszać. Za pomocą zraszacza lekko nawilżyć wodą. Uformować kulę i nęcić procą lub podajnikiem zanętowym, w miejscu zamierzonego wędkowania.

Klej do zanęt. Niezbędny dodatek do zanęt rzecznych. Sporządzony z naturalnych składników, bogatych w proteiny i cukier. Stosować do 10 %.

Super mocny klej do zanęt. Klej wykonany z bardzo drobno zmielonej glinki mineralnej. Posiada bardzo silne właściwości wiążące. Służy do klejenia gliny, ziemi i mieszanek zanętowych.

Bentonit jest w stu procentach minerałem o bardzo wysokich właściwościach klejących. Stosuje się go do klejenia zanęt i glin.

Rozpraszacz do ochotki. Rozsypaną ochotkę (jokersa) spanierować rozpraszaczem i dokładnie wymieszać. Dodać do zanęty lub gliny. Uformować kulę i precyzyjnie wrzucić w miejsce zamierzonego wędkowania.

Producent: 

Traper

Kategoria: 

Dodatki do zanęt

Podobne produkty: 

Dodatki do zanęt Traper

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: