Ten produkt nie jest już dostępny

Farbowana sierść sarny Vision FlyFishing

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 
Farbowana sierść sarny na kolor szaro brązowy. Ten sam barwnik stosowany do różnych materiałów daje często odmienny odcień. Tutaj zamiast płomienisto brązowego koloru fiery brown jaki uzyskujemy np. przy lisie, sarna przybiera odcień bardzo stonowanego brązu. Przez to nadaje się na skrzydełka ciemniejszych chruścików. Będzie też dobrze wyglądać na główkach muddlerów, szczególnie w popularnych, tak zwanych „ślajzurach” – imitacje niewielkiej...

czytaj więcej »

Model kolor Dostępność Cena
FD2018A Fiery Brown
brakbrak
---
FD2035A olive
brakbrak
---

Farbowana sierść sarny na kolor szaro brązowy. Ten sam barwnik stosowany do różnych materiałów daje często odmienny odcień. Tutaj zamiast płomienisto brązowego koloru fiery brown jaki uzyskujemy np. przy lisie, sarna przybiera odcień bardzo stonowanego brązu. Przez to nadaje się na skrzydełka ciemniejszych chruścików. Będzie też dobrze wyglądać na główkach muddlerów, szczególnie w popularnych, tak zwanych „ślajzurach” – imitacje niewielkiej rybki: śliza. Główki takie doskonale wyglądają gdy komponujemy je z kilku kolorów sierści.

Z zafarbowanej na oliwkowo sarny dobrze wychodzą różne imitacje chruścików: na przykład Elk Caddis lub Goddard Sedge. Można ją także stosować na główki muddlerów lub tułowie (extend body) większych jętek. 

Producent: 

Vision FlyFishing

Kategoria: 

Materiały muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru