Szybka i bezpieczna wysyłka

 

Tak pakujemy

 

 

Szybka wysyłka

 

Większość produktów w naszym sklepie jest dostępna od ręki - oznacza to, że wysyłka paczki odbędzie się w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. O wysyłce paczki informujemy za pośrednictwem maila oraz sms-em. Informacja o dostępności znajduje się przy każdym produkcie.

 

W wypadku produktów, których nie posiadamy w chwili obecnej na magazynie czas realizacji wydłuża się do kilku dni roboczych ponieważ musimy sprowadzić zamówione produkty bezpośrednio od producenta.

 

Bezpieczna paczka

 

Przykładamy dużą wagę do tego, w jaki sposób pakowane są nasze paczki. Każdą paczkę oklejamy zieloną taśmą z logiem wedkarski.com, dzięki czemu klient ma pewność, że paczka nie została rozpakowana po opuszczeniu sklepu. 


Sprzęt wędkarski wymaga szczególnego traktowania, a dotyczy to przede wszystkim wędek, które pakujemy w dedykowane kartony wykonane z grubej, 5-cio warstwowej tektury. Dodatkowo w środku każda wędka zabezpieczona jest owijkami z folii bąbelkowej, po to, aby nie obijała się w kartonie.

 

Ważnym jest, aby przy odbiorze paczki sprawdzić stan sprzętu, ponieważ w przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczkę powinno się zwrócić  od razu do nadawcy. 

 

Choć uszkodzenia w transporcie kurierskim nie zdarzają się zbyt często, to jednak zachowanie opisanej procedury postępowania znacznie przyspiesza otrzymanie przez Państwa nowego, pełnowartościowego sprzętu wędkarskiego. Także w przypadku stwierdzenia niezgodności zawartości paczki z zamówieniem prosimy o pilny kontakt, celem wyjaśnienia sprawy.


Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do zakupów. Zespół wedkarski.com