Ten produkt nie jest już dostępny

Włosie Tiger Rabbit Vision FlyFishing

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 
Cechą wyróżniającą ten produkt jest "tygrysie" ubarwienie sierści, kolor właściwy z czarno zabarwionymi końcówkami. Dzięki takiej strukturze możemy uzyskać niespotykane efekty w wykonanych muchach. Tiger Rabbit pochodzi z Andaluzji, posiada krótkie (ok.1,8-2,5cm), błyszczące lecz bardzo gęste włosie, piękne pełne kolory i przynajmniej dwa razy cieńszą i miększą skórkę od powszechnie dostępnych królików na rynku. Oferujemy go w jednym...

czytaj więcej »

Model kolor wymiary Dostępność Cena
0101 Sun yellow 14 x 9 cm
brakbrak
---
0105 orange 14 x 9 cm
brakbrak
---

Cechą wyróżniającą ten produkt jest "tygrysie" ubarwienie sierści, kolor właściwy z czarno zabarwionymi końcówkami. Dzięki takiej strukturze możemy uzyskać niespotykane efekty w wykonanych muchach. Tiger Rabbit pochodzi z Andaluzji, posiada krótkie (ok.1,8-2,5cm), błyszczące lecz bardzo gęste włosie, piękne pełne kolory i przynajmniej dwa razy cieńszą i miększą skórkę od powszechnie dostępnych królików na rynku.

Oferujemy go w jednym kawałku niepociętym w paski. Dzięki temu możesz sam przygotować odpowiedniej długości i szerokości zonkera. Polecamy szczególnie wycinanie lekko trójkątnego kształtu co znakomicie podnosi efektywność pracy przynęty w wodzie. 

Wymiary: ~14 x 9 cm

Producent: 

Vision FlyFishing

Kategoria: 

Materiały muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: