Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Jaxon Astor RD

OCENA:
4.2/5 (ocen: 28)
 
Profesjonalne kołowrotki adresowane do wymagających wędkarzy. W ofercie model RD z dolną regulacją hamulca i FD z górną regulacją hamulca. Łożysko oporowe OWC blokujące zbędny wsteczny ruch korbki. W ofercie również kołowrotki z płytką szpulą typu Match. W komplecie zapasowa szpulka. Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. Praktycznie w każdej metodzie wykorzystujemy kołowrotek oprócz...

czytaj więcej »

Model hamulec pojemność szpuli [mm/m] przełożenie dodatkowa szpula ilość łożysk [szt.] Dostępność Cena
KJ-ATA200 RD 0.22-165 5.2 x1 8
brakbrak
---
KJ-ATA300 RD 0.25-175 5.2 x1 8
brakbrak
---
KJ-ATA400 RD 0.30/220 5.2 x1 8
brakbrak
---
KJ-ATA500 RD 0.35-220 5.2 x1 8
brakbrak
---

Profesjonalne kołowrotki adresowane do wymagających wędkarzy. W ofercie model RD z dolną regulacją hamulca i FD z górną regulacją hamulca. Łożysko oporowe OWC blokujące zbędny wsteczny ruch korbki. W ofercie również kołowrotki z płytką szpulą typu Match. W komplecie zapasowa szpulka.

Dobry, niezawodny kołowrotek to serce każdego spinningowego i gruntowego zestawu wędkarskiego. Praktycznie w każdej metodzie wykorzystujemy kołowrotek oprócz kilku metod w wędkarstwie spławikowym w tzw. metodzie na bata i zestawie skróconym.

W kołowrotku kluczowe znaczenie odgrywa koncepcja konstrukcji mechanizmu, jakość materiałów i spasowanie poszczególnych elementów. System nawoju żyłki na szpulę ma bezpośredni wpływ na dystans i celność rzutów.

Z kolei odpowiednio skonstruowany, precyzyjny hamulec pozwala wędkarzowi na skuteczny hol bardzo dużych ryb przy wykorzystaniu delikatnego sprzętu. Inne zadania stoją przed mniejszymi kołowrotkami do łowienia na lżejsze zestawy, inaczej muszą być przygotowane duże kołowrotki do łowienia w morzu na bardzo ciężkie przynęty.

Firma Jaxon posiada w swojej ofercie kołowrotki, które zadowolą każdego nawet najbardziej wybrednego wędkarza. Każdy kołowrotek zachowuje wspaniałą relacje jakości do ceny.

Kołowrotki Jaxona posiadają roczną gwarancję w tym czasie jesteśmy w stanie sprawdzić kołowrotek od strony technicznej i wytrzymałościowej. Szeroka gama kołowrotków jaką przedstawia nam firma Jaxon pomoże nam wybrać kołowrotek do naszej ulubionej metody wędkowania.

W swojej ofercie Jaxon posiada również kołowrotki uniwersalne przeznaczone dla wędkarzy początkujących, którzy wędkarstwo traktują jako hobby i czas na odpoczynek nad wodą.

Producent: 

Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: