Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Guideline QUADRA

OCENA:
4.5/5 (ocen: 10)
 
Minęło ponad 18 miesięcy od czasu kiedy zaczęliśmy pracę nad projektem naszego nowego kołowrotka. Przeprowadziliśmy wiele badań i testów i z satysfakcją możemy wprowadzić na rynek i polecić Państwu nasz nowy Kołowrotek Quadra. Kołowrotek ten został wykonany zgodnie z najnowocześniejszą technologią, cechuje go bardzo estetyczny wygląd oraz przystępna cena. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo bardzo zadowoleni z naszego kołowrotka Quadra....

czytaj więcej »

Model masa [g] wersja wymiary pojemność szpuli Dostępność Cena
21302 140 Quadra 46 89 x 30mm WF 5+100 yds/20lbs backing
brakbrak
---

Minęło ponad 18 miesięcy od czasu kiedy zaczęliśmy pracę nad projektem naszego nowego kołowrotka. Przeprowadziliśmy wiele badań i testów i z satysfakcją możemy wprowadzić na rynek i polecić Państwu nasz nowy Kołowrotek Quadra. Kołowrotek ten został wykonany zgodnie z najnowocześniejszą technologią, cechuje go bardzo estetyczny wygląd oraz przystępna cena. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo bardzo zadowoleni z naszego kołowrotka Quadra.
Quadra ewoluowała poprzez godziny projektowania i testowania różnych rozwiązań mających istotny wpływ na szczegóły konstrukcyjne. Rezultatem jest kołowrotek który, mamy nadzieję, będzie topowym rozwiązaniem w tej dziedzinie w nadchodzących latach. Łączy on ponadczasowy, estetyczny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami Large Arbor. Materiał użyty do budowy to anodyzowane aluminium T-6061 tytan. Wykończenie i wykonanie są tak dobre, jak to tylko możliwe. Przejawia się to w idealnym spasowaniu poszczególnych części, utrzymaniu wymiarów i , i gładko pracującym hamulcu na wszystkich ustawieniach. Do jego budowy użyliśmy tarcz wykonanych z korka i Carbontexu, bezpiecznie chronionych w cylindrze w centrum wału. Wymiary, dość duża średnica zewnętrzna i szerokość cylindra, pozwala na sprawne uruchomienie hamulca i zapewnia jednakowe ustawienia w czasie długiego holu silnej ryby. Hamulec można ustawić w 25 różnych pozycjach, a zmiany ustawienia odbywają się łatwo i szybko. Dźwięk hamulca jest umiarkowany przy wysnuwaniu linki, a kołowrotek jest cichy podczas jej zwijania. Dwa największe rozmiary są wyposażone w „threaded locking system”, natomiast trzy mniejsze rozmiary w funkcję „pop-out release”. Pomimo niskiej wagi, kołowrotki te są solidne i niezawodne w każdej sytuacji. Quadra mogą być dostosowane do prawej lub lewej ręki. Kołowrotki występują w rozmiarach 24, 46, 68, 810 i 1012. Wszystkie rozmiary mają pełną ramkę, przeciwdziałającą siłom skręcającym, oraz zabezpieczającą przed zakleszczeniem się linki pomiędzy szpulę i korpus. Kolor: anodowany Gun Metal z matowymi wykończeniami w kolorze Gun. W zestawie ochronne opakowanie z neoprenu w kolorze szary/pomarańczowy.

Producent: 

Guideline

Kategoria: 

Kołowrotki muchowe

Podobne produkty: 

Kołowrotki muchowe Guideline

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: